Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion Mlýn naleznete na okraji obce Velké Bílovice na Jižní Moravě v nejatraktivnější oblasti vinařů. Od ubytování je to kousek od náměstí, autobusového nádraží a obchodů které jsou soustředěny v centru. Nedaleko je například Lednicko-valtický areál, dominantní Pálava a Pavlovské vrchy. Díky stále živému folklóru mají Velké Bílovice svoje kouzlo, které k této oblasti neodmyslitelně patří.

Restaurace je součástí penzionu, kde si můžete každé ráno vychutnat snídani formou švédského stolu. Zajít si můžete i na oběd či večeři. 

Vinný sklípek se nachází ve vzdálenosti 1,5 km od Pension. Zprostředkují Vám degustace u místních vinařů nedaleko od penzionu.  Během procházky ve vinohradech můžete navštívit jeden z mnoha vinných sklípků, ve kterých vás vinaři vždy rádi uvítají a pozvou vás k ochutnávce dobrého vína. 

Pokud patříte k milovníkům cykloturistiky máme pro vás úschovnu kol. V blízkosti penzionu Mlýn jsou tenisové kurty, fotbalové a dětské hřiště. Je možné využít i snídani pro hosty, případně v letních horkých dnech si pronajmout klimatizaci na pokoji.

Součástí ubytování je WiFi připojení k internetu ve všech prostorách. Můžete využít soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro hosty restaurace a ubytované zdarma.

Možnost doplatit si snídaně. Některé pokoje mají možnost přistýlky.

Kapacita ubytování

Penzion Mlýn má celkovou kapacitu 70-ti lůžek a k dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové a apartmány.

Ubytovat se můžete:

  • 19x dvoulůžkový pokoj 
  • 2x třílůžkový pokoj
  • 2x jednolůžkový pokoj
  • 1x apartmán
Tipy na výlet

Zde je 10 míst, která byste mohl navštívit:

1. Vinařské muzeum ve Velkých Bílovicích - Muzeum, které představuje historii a tradici vinařství v regionu.

2. Vinařství U Kapličky - Navštivte jedno z místních vinařství, kde můžete ochutnat tradiční moravská vína a dozvědět se více o jejich výrobě.

3. Kostel svatého Václava - Historický kostel ve městě, který je zajímavým architektonickým a duchovním místem.

4. Vinařská naučná stezka - Projděte se po naučné stezce, která vás provede vinicemi a nabídne krásné výhledy na okolní krajinu.

5. Vinotéka Ve Dvoře - Navštivte tuto vinotéku, kde můžete ochutnat širokou škálu místních vín a zakoupit si oblíbené láhve.

6. Kaplička svatého Urbana - Malá kaple na vrcholu jedné z místních kopců, která je oblíbeným místem pro výlety a nabízí skvělý výhled na město a vinice.

7. Cyklotrasy ve Velkých Bílovicích - Vydejte se na cyklistický výlet po okolí a objevte krásy jihomoravské krajiny.

8. Místní vinárny a ochutnávky - Navštivte některou z mnoha vináren ve Velkých Bílovicích, kde můžete ochutnat a zakoupit místní vína.

9. Přírodní park Velké Bílovice - Krásný přírodní park s loukami, lesy a vinicemi, ideální místo pro piknik nebo procházku.

10. Výlet na Pálavu - Nedaleké pohoří Pálava je populárním turistickým cílem s nádhernými turistickými trasami, vyhlídkami a historickými památkami, jako je například zřícenina hradu Děvičky.

Virtuální prohlídka

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre