Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Rodinný pension Rampušák najdete na náměstí malebného městečka Rokytnice v Orlických horách.
Toto horské město tvoří vstupní bránu do Orlických hor.
V blízkosti ubytování najdete lyžařská střediska, veřejné bruslení na stadionu, běžecké stopy v okolí v délce až 42 km, kryté plavecké bazény, cyklotrasy, golfové hřiště.
V penzionu je stylová restaurace, kde je možnost uspořádat večírky či oslavy.

V penzionu je k dispozici celkem 11 pokojů – 30 lůžek. Ubytování nabízíme ve dvou, tří a čtyř-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením – sprcha, toaleta. Na každém pokoji jsou také pohodlná křesílka.

Posedět si můžete ve stylové horské hospůdce, kde v zimních měsících jistě oceníte příjemné teplíčko z krbu, posedět můžete také v salonku se sbírkou loveckých trofejí. V létě nabízíme příjemné posezení na venkovní zahrádce.

Stravování

V naší restauraci si můžete vychutnat tradiční českou kuchyni a regionální speciality, které jsou připravovány s láskou a z čerstvých místních surovin. Nabízíme široký výběr lahodných jídel, které potěší vaše chuťové buňky. Naše přátelská a pozorná obsluha se postará o vaše potřeby a přání.

Tipy na výlet
 1. Orlická přehrada (Pastviny) - jedna z největších přehrad v České republice, obklopená krásnou přírodou Orlických hor. Ideální místo pro vodní sporty, rybaření a pěší turistiku.

 2. Skiareál Říčky - oblíbený lyžařský areál nabízející sjezdovky pro začátečníky i pokročilé lyžaře a snowboardisty.

 3. Zřícenina hradu Potštejn - historická památka z 13. století, která se nachází na kopci nad obcí Potštejn. Nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

 4. Hrad Litice - středověký hrad, který je součástí hradního komplexu Litice - Potštejn. Hrad je přístupný po celý rok a pořádají se zde různé kulturní akce.

 5. Pevnost Dobrošov - pevnost z dob druhé světové války, která sloužila jako součást opevnění Československa. Prohlídky jsou možné po předchozím objednání.

 6. Rozhledna Anenský vrch - kamenná rozhledna, která nabízí krásný výhled na Orlické hory a jejich okolí.

 7. Město Rychnov nad Kněžnou - historické město s nádherným zámkem, kostelem a dalšími památkami. Ideální místo pro procházky a nákupy.

 8. Přírodní rezervace Zemská brána - údolí řeky Divoká Orlice, které je charakteristické svým hlubokým kaňonem a skalními útvary. Oblast je ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku.

 9. Vodní nádrž Souš - malá přehradní nádrž, která je oblíbená pro své krásné okolí a možnosti koupání, rybaření a dalších vodních aktivit.

 10. Naučná stezka Pěší okruh Rokytnice - turistický okruh vedoucí kolem zajímavých míst v okolí Rokytnice. Na trase je několik vyhlídkových míst, naučných panelů a odpočinkových zón.

Pokoje

Pension Rampušák

Maximální počet hostů: počet osob: 6 osob
939 Kč / noc

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 2 nocí

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre