Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Pension & Restaurant „ROKY“ se nachází přímo v centru krkonošského horského města Rokytnice nad Jizerou. V okolí najdete spoustu turistických stezek, které vedou na vrcholky hor nebo také nejdelší sjezdovky v ČR. Maximální pohodlí nabízíme ve stylově zařízených apartmánech, které jsou vhodné pro páry, rodiny s dětmi, pro přátelé, pro kolegy i skupiny.
V našem Pensionu ROKY také nabízíme ubytování v jedinečném a prostorném wellness apartmánu. V tomto vkusném apartmánu najdete whirlpool a saunu s výhledem na rokytnické náměstí.

Pension & Restaurant „ROKY“ nabízí ubytování ve stylově zařízených apartmánech. Pro Vaši bezstarostnou dovolenou doporučujeme objednat naši bohatou snídani, která je podávána v keltské restauraci v přízemí.
Náš penzion nabízí ubytování i v jedinečném prostorném wellness apartmánu s whirlpoolem a saunou.

Na výlet u nás se můžete vydat všemi směry. V létě zde najdete mnoho aktivit a zážitků. Od pěší túry po vrcholcích Krkonoš ke známým i méně známým turistickým cílům, výlety na kole do Jizerek, tak se najde i nějaký ten adrenalin a zábava.

V zimě si můžete těšit na lyžování a běžkování ve známých střediscích – Ski areál Horní Domky – Lysá hora, Lyžařský areál Studenov, Skiareál Modrá Hvězda – Bahýnka, Skiareál Sachrovka, Paseky nad Jizerou, Skiareál Harrachov a Skiareál Kamenec v Jablonci nad Jizerou.

Kapacita a popis ubytování

Apartmán č. 1 - 3 lůžka (3 jednolůžkové postele), kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, lednička, varná deska, rychlovarná konvice, nádobí), LCD televize, WIFI, koupelna s vanou, WC a umyvadlem

Apartmán č. 2 - 3 lůžka (2 jednolůžkové postele + 1 rozkládací pohovka), kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, lednička, varná deska, rychlovarná konvice, nádobí), LCD televize, WIFI, koupelna s vanou, WC a umyvadlem

Apartmán č. 3 - 3 lůžka (2 jednolůžkové postele + 1 rozkládací pohovka) kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, lednička, varná deska, rychlovarná konvice, nádobí), LCD televize, WIFI, koupelna s vanou, WC a umyvadlem

Apartmán č. 4 - 6 lůžek (5 jednolůžkových postelí + 1 rozkládací pohovka) kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, lednička, trouba, varná deska, rychlovarná konvice, nádobí), LCD televize, WIFI, koupelna s vanou, WC a umyvadlem

Apartmán č. 5 - 4 lůžka (3 jednolůžkové postele + 1 rozkládací pohovka) kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, lednička, varná deska, rychlovarná konvice, nádobí), LCD televize, WIFI, koupelna s vanou, WC a umyvadlem

Apartmán č. 6 - 4 lůžka (3 jednolůžkové postele + 1 rozkládací pohovka) kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, lednička, varná deska, rychlovarná konvice, nádobí), LCD televize, WIFI, koupelna s vanou, WC a umyvadlem

Luxusní wellness apartmán

Luxusní wellness apartmán v centru města - vlastní whirlpool s výhledem na hory, thermoterapy, sauna, 2 ložnice pro 2 osoby, 1× rozkládací sedačka, velký obývací pokoj s barem a kompletně vybavenou kuchyňskou linkou (parní mikrovlnná trouba, elektrická trouba, sklokeramická deska, myčka, varná konvice, velká lednice s mrazničkou, pračka), bezdrátové WIFI, televize v obývacím pokoji a ve wellness, lyžárna, šatna, prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem prostorné WC + bidet. Možnost objednat snídaně v Restauraci ROKY, ve všech oknech stahovací rolety pro Vaše soukromí, wellcome drink 0,7l Bohemia Sekt

Restaurace

Pension & Restaurant „ROKY“  provozuje keltskou restauraci, kde si můžete pochutnat na krkonošské i mezinárodní kuchyni, vynikajících salátech, na pizze naší vlastní výroby a na výborné točené Plzničce či archivních vínech z Moravy. Všechna jídla připravujeme ve zdravém stylu a z čerstvých surovin.

Aktuální jídelní lístek naleznete zde.

Vybavení
 • wellness s whirlpoolem a saunou
 • thermoterapy
 • rozkládací sedačka
 • velký obývací pokoj s barem
 • kompletně vybavená kuchyň 
 • bezdrátové WIFI
 • televize
 • lyžárna
 •  šatna
 • prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem prostorné
 • WC + bidet
Tipy na výlet

Rokytnice nad Jizerou je malebné městečko v Krkonošském národním parku s mnoha atrakcemi a aktivitami. Zde je 10 zajímavých míst, která stojí za návštěvu:

1. Horní Domky: Tato oblast je největší lyžařský areál v Rokytnici nad Jizerou, který nabízí sjezdovky pro lyžaře a snowboardisty všech úrovní.

2. Lyžařský areál Studenov: Další populární lyžařský areál vhodný pro rodiny s dětmi a začátečníky.

3. Krkonošská magistrála: Tato 150 km dlouhá běžkařská trasa prochází Rokytnicí nad Jizerou a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu.

4. Modrá turistická trasa: Pěší trasa vedoucí z Rokytnice nad Jizerou k vrcholu Lysé hory, která nabízí panoramatické výhledy na Krkonoše.

5. Lysá hora: Nejvyšší vrchol v okolí Rokytnice nad Jizerou, který nabízí úžasné výhledy na oblast a je přístupný pěšky nebo lanovkou.

6. Huťský vodopád: Malebný vodopád na řece Huťský potok, který je oblíbenou destinací pro turisty a místní obyvatele.

7. Městské muzeum Rokytnice nad Jizerou: Muzeum, které představuje historii a kulturu Rokytnice nad Jizerou a okolí.

8. Kaple sv. Anny: Historická kaple ze 17. století, která byla zasvěcena svaté Anně, matce Panny Marie.

9. Kostel sv. Michala Archanděla: Působivý gotický kostel ze 14. století s výjimečným varhaním.

10. Přírodní rezervace Dvoračky: Krásná přírodní rezervace s rozmanitou flórou a faunou, která se nachází v blízkosti Rokytnice nad Jizerou.

Doufám, že vám tento seznam pomůže naplánovat vzrušující návštěvu Rokytnice nad Jizerou.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre