Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Vybavení ubytování

Popis ubytování

Pension Slunko je rodinný pension nacházející se v obci Lánov ve vzdálenosti 2 kilometry od Vrchlabí v údolí říčky Malé Labe na pomezí Krkonoš a Krkonošského podhůří. Ubytování je ideální v jakémkoliv ročním období. Milovníky zimních sportů potěší běžkařské tratě a několik sjezdových areálů. Nejbližší lyžařský areál Špička je vzdálen 1km od ubytování. Mimo zimní sezónu je v okolí několik zajímavých turistických tras, cyklistické trasy, naučné stezky, muzea a v létě můžete navštívit přírodní koupaliště Vejsplachy.

Tipy na výlet

Lánov je malebná obec v okrese Trutnov a nabízí spoustu zajímavých míst v blízkém okolí.

Zde je 10 tipů, kam se vydat:

1. Adršpašsko-teplické skály - Rozsáhlá skalní město s bizarními skalními útvary, skálami, věžemi a soutěskami. Ideální místo pro pěší turistiku a horolezectví.

2. Krkonošský národní park - Největší národní park v České republice, který se rozprostírá na území Krkonoš. Skvělé místo pro turistiku, cykloturistiku a lyžování.

3. Zoo Safari Dvůr Králové - Unikátní zoo, kde můžete pozorovat zvířata ve volné přírodě z pohodlí vašeho auta nebo zvláštního safari autobusu.

4. Pec pod Sněžkou - Oblíbené horské středisko, odkud můžete vyrazit na výstup na nejvyšší horu České republiky, Sněžku.

5. Janské Lázně - Lázeňské město s minerálními prameny a krásným kolonádou, které nabízí relaxační a léčebné procedury.

6. Hospital Kuks - Barokní komplex s unikátním sochařským parkem, lékárnou a zámeckou expozicí. Místo s bohatou historií a nádhernou zahradou.

7. Ratibořice - Historický zámek, který je spojen s dílem Boženy Němcové "Babička". V okolí se nachází také romantický zámecký park a Chaloupka pana Vrbaty.

8. Mladé Buky - Rodinné lyžařské středisko a golfové hřiště, které nabízí zábavu pro celou rodinu.

9. Rozhledna Štěpánka - Kamenná rozhledna na vrcholu hory Hvězda s nádherným výhledem na Krkonoše, Jizerské hory a Český ráj.

10. Tvrz Bílá Třemešná - Pozůstatek středověkého hradu, který byl přestavěn na renesanční zámek. Dnes slouží jako hotel a restaurace s možností prohlídky.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre