Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Rodinný pension Slunný potok se nachází na klidném okraji Liberce v blízkosti Sportovního areálu Ještěd. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, seniory, páry i sportovce. Spokojení budou především milovníci turistiky, cykloturistiky, golfu, lyžování na Ještědu, Javorníku v nedalekém Bedřichově, Jizerkách či v Harrachově.
Do centra Liberce se od pensionu dostanete autem za 10 minut. Ve městě můžete navštívit divadla, ZOO, Botanickou zahradu, Centrum Babylon, jedinečná IQ Landie a IQ Park, Dinopark, Aquapark, Severočeské muzeum, Technické muzeum, Aréna a navíc další kulturní památky.

Tipy na výlet

1. Ještěd - Tato ikonická stavba a horský vrchol nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a je oblíbeným cílem turistů.

2. Botanická zahrada Liberec - Krásná zahrada s mnoha rostlinami a květinami z celého světa, ideální místo pro relaxaci a procházky.

3. ZOO Liberec - Tato zoologická zahrada je domovem více než 170 druhů zvířat a nabízí zajímavé programy pro návštěvníky.

4. Muzeum sklářství a bižuterie v Jablonci nad Nisou - Muzeum představuje historii sklářství a výroby bižuterie v regionu.

5. Jizerské hory - Tento horský masiv nabízí mnoho turistických a cyklistických stezek, stejně jako běžecké trasy v zimě.

6. Dlaskův statek - Historický statek ve vesnici Dolánky u Turnova, který je dnes muzeem a ukazuje život na venkově v minulosti.

7. Liberecká radnice - Novorenesanční budova radnice je jedním z nejvýznamnějších architektonických památek v Liberci.

8. Lázně Libverda - Lázeňské městečko s minerálními prameny, které jsou známé svými léčivými účinky na pohybový aparát a nervovou soustavu.

9. Hrad Grabštejn - Gotický hrad nedaleko města Chrastava, který nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

10. Skanzen Krásná Lípa - Areál se nachází v oblasti Lužických hor a nabízí návštěvníkům pohled na lidovou architekturu a způsob života v minulosti.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre