Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Pension U Řehoutů se nachází v bývalém statku v obci Pernek. Tento historický objekt pochází z konce 18. a 19.století a nabízí nově zrekonstruované apartmány.
Malebnou vesničku Pernek najdete v okrese Český Krumlov. Na výlet se tak můžete vydat do šumavského města ležící na severním břehu Lipenské přehrady. Dovolená je vhodná pro dovolenou s přáteli nebo pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Obec Pernek se nachází nedaleko Horní Plané, jež se rozprostírá přímo na břehu vodní nádrže Lipno. Jedná se o místo v samém srdci Chráněné krajinné oblasti Šumava, jež nabízí svým návštěvníkům sportovních i rekreačních zážitků.

Tipy na výlet

Horní Planá je malebné městečko v okrese Český Krumlov, které se nachází v krásném prostředí Šumavy a nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě.

Zde je 10 tipů na zajímavá místa v okolí Horní Plané:

1. Lipno nad Vltavou: Rekreační oblast u přehrady Lipno, která nabízí mnoho možností pro vodní sporty, turistiku, cyklistiku a zimní sporty.

2. Vyhlídka na Černou věž: Malebná vyhlídka s nádherným výhledem na okolní krajinu a město Horní Planá.

3. Kaple Všech Svatých: Historická stavba z 18. století, která se nachází na návrší nad městem Horní Planá.

4. Schwarzenberský plavební kanál: Technická památka z 19. století, která sloužila k plavení dřeva z Šumavy do Vídně.

5. Přírodní rezervace Čertova stěna-Luč: Malebné údolí s pískovcovými skalními útvary a bohatou flórou a faunou.

6. Zřícenina hradu Vítkův Kámen: Historická zřícenina hradu z 14. století, která se nachází na vrcholu kopce s nádherným výhledem na okolí.

7. Klostermannova naučná stezka: Pěší turistická trasa, která vede přes rozmanitou krajinu a nabízí informace o historii a přírodě Šumavy.

8. Rožmberk nad Vltavou: Malebné městečko s historickým hradem, který se tyčí nad řekou Vltavou.

9. Český Krumlov: Historické město, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí mnoho kulturních památek a aktivit.

10. Národní park Šumava: Rozsáhlý národní park, který nabízí mnoho možností pro turistiku, cyklistiku a pozorování přírody.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre