Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 1000 Kč

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Menší útulný rodinný hotel se nachází v prestižní čtvrti Praha 6. Pražský hrad a historické centrum i rekreační zóna Hlavního města Praha, letiště a Pražský silniční okruh jsou nedaleko a lehce dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou.
Ubytování je vhodné pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi.

Tipy na výlet

Zde je seznam 10 míst, které byste mohli navštívit:

1. Letiště Václava Havla Praha - hlavní mezinárodní letiště České republiky a zároveň jedno z největších v Evropě.

2. Divoká Šárka - rozsáhlý přírodní park s krásnými scenériemi, stezkami pro pěší a cyklisty, stejně jako možností koupání v přírodním koupališti Džbán.

3. Troja - oblast s několika turistickými atrakcemi, jako je Pražská zoo, Botanická zahrada Praha a zámek Troja.

4. Břevnovský klášter - jeden z nejstarších klášterů v České republice, založený v roce 993. Zde můžete navštívit baziliku sv. Markéty a prohlédnout si barokní zahrady.

5. Ladronka - velký park, který nabízí mnoho rekreačních aktivit, jako je in-line bruslení, jízda na kole, běh, hřiště pro děti a piknikové oblasti.

6. Hvězdárna a planetárium Praha - ideální místo pro všechny, kdo mají zájem o astronomii. Nabízí pravidelné projekce a výstavy věnované vesmíru.

7. Letohrádek Hvězda - renesanční letní sídlo z 16. století, které sloužilo jako místo odpočinku českých panovníků. Dnes je zde muzeum a park.

8. Strahovský klášter - jeden z nejvýznamnějších klášterů v Praze, známý svou impozantní barokní knihovnou a nádhernými freskami.

9. Klamovka - další velký park v Praze, který nabízí sportovní zařízení, dětská hřiště, restauraci a možnosti pro pěší turistiku.

10. Petřín - vrch s rozhlednou, která nabízí panoramatický výhled na Prahu, a také s rozsáhlými zahradami, bludištěm a zrcadlovým bludištěm.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre