Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 500 Kč
Vyberte typ

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Ubytování se nachází v klidné historické části města Litvínov. Ideální na dlouhodobější ubytování zaměstnanců na služební cestě či montážích. Ubytování je vhodné taktéž pro turisty a sportovní nadšence, kteří chtějí vyrazit do Krušných hory a strávit v oblasti třeba i jen pár dní.

kapacita

Celková kapacita je 30 lůžek, možností ubytování je hned několik.
Na výběr máme dvě čtyřlůžkové bytové jednotky – apartmány v dispozicích 2+kk a jedenkrát bytovou jednotku v dispozici  2+1 až se šesti lůžky.
Další variantou je celkem 6 samostatných pokojů s dvěma až čtyřmi lůžky, které mají společné koupelny a kuchyň.

Základní informace

Oblast je vhodná pro milovníky cyklistiky, turistiky, kolečkových bruslí i dalších sportů, a to zejména díky výhodné lokalitě v podhůří Krušných hor. Ubytovat se zde můžete v jakémkoliv ročním období. V létě můžete navštívit historické památky v Litvínově nebo hrad Hněvín v blízkém Mostě, uhelné safari, turistické výlety, cyklistiku, koupání v jezerech, která bývala šachtami. 
V zimě si můžete vychutnat kouzlo Krušných hor. Ideálním místem pro sjezdové lyžování a na své si přijdou i milovníci běžeckého lyžování. Zalyžovat si můžete ať už ve zmíněném Sport areálu Klíny, známém areálu Bouřňák, či si zajet na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor.
Běžeckých stop je v horách velké množství a nazout běžky můžete už hned na Klínech či na nedaleké křižovatce běžeckých tras Dlouhé Louce.

Tipy na výlet

1. Duchcovský zámek: Duchcovský zámek je historická architektonická památka v Duchcově, která nabízí prohlídky a zajímavé akce po celý rok.

2. Hora Ještěd: Tato ikonická hora leží nedaleko Liberce a je známá svým futuristickým hotelem a televizním vysílačem. Ještěd nabízí nádherný výhled na krajinu a je oblíbeným místem pro turisty a lyžaře.

3. Krásný Buk: Krásný Buk je malebná obec s krásným okolím, která se nachází v Lužických horách. V obci stojí barokní kostel svatého Václava a v okolí se nachází mnoho turistických tras.

4. Zoo a Botanická zahrada Ústí nad Labem: Rodinné výletní místo, kde můžete navštívit různé druhy zvířat a rostlin z celého světa.

5. Přírodní rezervace Panská skála: Toto místo je známé svými unikátními skalními útvary a nádherným výhledem na kraj. Panská skála je také místem, kde byly natočeny některé scény z filmu "Cesta do pravěku".

6. Hrad Rýzmburk: Ruiny středověkého hradu Rýzmburk nabízí krásný výhled na okolní krajinu a příležitost dozvědět se více o historii regionu.

7. Vodní nádrž Fláje: Vodní nádrž Fláje je přehradou, která slouží k zásobování vodou a rekreaci. Okolí nádrže je krásné místo pro pěší turistiku, cyklistiku a pikniky.

8. Kamenný vrch: Kamenný vrch je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele díky svým přírodním krásám, rozhledně a možnostem turistiky.

9. Hora Klíč: Hora Klíč je jedním z nejvyšších vrcholů Lužických hor s nádhernými výhledy na okolní krajinu. Na vrcholu hory se nachází rozhledna.

10. Mostecký pivovar: Mostecký pivovar je tradiční český pivovar, kde si můžete vychutnat místní pivo a dozvědět se více o historii pivovarnictví v regionu.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre