Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion se nachází ve vinařské obci Horní Věstonice a rozkládá se na úpatí Pálavských vrchů, kde se nachází přírodní rezervace Věstonická nádrž.
K příjemnému ubytování je možnost stravování v Restauraci Bouguet. Restaurace má venkovní zahrádku, prostory jsou vhodné pro firemní setkání, teambuildingy, rodinné oslavy, školení, prezentace, ochutnávky a řízené degustace.

Popis ubytovacího zařízení

Ubytovat se můžete v jedno, dvou nebo tří i čtyřlůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením se sprchovým koutem.  
Celková kapacita penzionu je 10 pokojů ( 27 lůžek, 5 přistýlek ).

Prostor penzionu je nekuřácký.

Možnost využití přistýlek  formou výsuvného lůžka.

Přistýlky jsou, tak jako pevná lůžka, vybaveny kvalitní zdravotní matrací a protialergeními lůžkovinami.

Základní informace

V blízkosti penzionu je krásná příroda s možností turistiky, cyklostezek s návštěvou hradů, jeskyní a dalších památek.

Zajít můžete do Dolních Věstonic, které jsou známé díky Věstonické Venuši. Malou obec na úpatí Pálavy a na břehu Novomlýnských nádrží proslavil nález světoznámé Věstonické Venuše. Nejvýznamnější tábořiště člověka na Zemi z doby ledové připomíná archeopark v nedalekém Pavlově.

Protože se penzion nachází ve vinařské oblasti, umožňuje Vám nabídnout to nejkvalitnější víno za bezkonkurenční ceny.

Tipy na výlet

Horní Věstonice je obec v Jihomoravském kraji, která je známá pro své archeologické nálezy a krásné okolí.

Zde je 10 zajímavých míst v okolí Horní Věstonice:

1. Archeologické naleziště Dolní Věstonice: Místo, kde byly objeveny slavné keramické sošky Věstonické venuše, je to jedno z nejvýznamnějších archeologických nalezišť v České republice.

2. Pavlovské vrchy: Přírodní rezervace, která se nachází v blízkosti Horní Věstonice, nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je ideální pro turistiku a cykloturistiku.

3. Pálava: Tento malebný vápencový pohoří je jedním z nejvyhledávanějších turistických cílů v regionu a nabízí nádherné výhledy, stezky pro turistiku a cyklistiku, stejně jako několik zřícenin hradů.

4. Lednicko-valtický areál: Tento rozsáhlý zámecký komplex s nádhernými zahradami a parky je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO a je jedním z nejnavštěvovanějších míst v České republice.

5. Zámek Mikulov: Nádherný zámek se nachází ve městě Mikulov, které je vzdálené asi 20 km od Horní Věstonice. Zámek je známý pro svou impozantní architekturu a bohaté kulturní dědictví.

6. Naučná stezka Pálava: Tato naučná stezka vás provede malebnou krajinou Pálavy a představí vám místní flóru a faunu, stejně jako některé zajímavé geologické útvary.

7. Vinařství: Jihomoravský kraj je proslulý svými vinařstvími a vinnými sklípky. Navštivte některé z místních vinařství a ochutnejte tradiční moravská vína.

8. Svatý kopeček u Mikulova: Tento vrchol s poutním kostelem sv. Šebestiána nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a je oblíbeným místem pro turisty a poutníky.

9. Zřícenina hradu Děvičky: Tato středověká zřícenina hradu se nachází na vrcholu Děvín, jedné z nejvyšších hor Pálavy, a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

10. Archeopark Pavlov: V tomto moderním archeologickém parku se můžete seznámit s životem lidí v pravěku, prostřednictvím interaktivních expozic a ukázek řemesel.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre