Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion Čičina se nachází v nejjižnějším cípu Moravy, ve folklórním centru v obci Tvrdonice, na pohraničí Rakouska a Slovenska. Náš penzion najdete v nádherném areálu přírodního amfiteátru, kde se pořádají Tvrdonské národopisné slavnosti s přehlídkou vín a jarmarkem lidových řemesel.
Ubytování i nás je tak vhodné pro rodiny, rodiny s dětmi, přátelé, ale i pro kolegy z práce, kteří se chtějí vydat na magické místo plné tradic, hudby, dobrého vína a zábavy.

V okolí Penzionu Čičina se vydejte na výlet do Lednicko-valtického areálu zapsaného na seznamu památek UNESCO nebo k soutoku řek Moravy a Dyje. S dětmi můžete navštívit ZOO Hodonín, Plavecký bazén v Břeclavi, ale i Lázně Hodonín.

Dovolená v našem penzionu je vhodná pro turisty, cyklisty, přátelé, kolegy a pro všechny milovníky folklóru a dobrého vína. V našem penzionu najdete restauraci s kapacitou 90 míst k sezení. V restauraci vaříme tak, jak se vařilo v dobách našich babiček. V létě připravujeme  jídla z toho, co nám nabízí zahrádka, v zimě ochutnejte naši tradiční zabijačku, zvěřinové speciality nebo husí hody se svěcením Svatomartinských vín.

 Darujte zážitek svým blízkým a uvidíte, že na něj nikdy nezapomene – Dárkové poukazy.

Kapacita ubytování

Penzion Čičina nabízí ubytování v 17 pokojích s vlastní toaletou a sprchou. 

Přízemí
1 - čtyřlůžkový pokoj
1 - pětilůžkový pokoj
1 - pokoj pro vozíčkáře

2. nadzemní patro
1 - dvoulůžkový klimatizovaný apartmán
13 - dvou a tří lůžkových klimatizovaných pokojů s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky.

Součástí penzionu je vinný sklep s kapacitu 40 osob k pořádání oslav a degustací. Sklep nabízíme jak široké veřejnosti  k oslavám, tak i firmám pro pořádání firemních večírků. 
V penzionu tak uspořádejte firemní pobyty a teambuildingy. Ubytování je možné pro 44 osob v 17 pokojích.

V těsné blízkosti penzionu se nachází dětské hřiště, fotbalové a tenisové hřiště.

Restaurace

Klimatizovaná restaurace s kapacitou 90 míst k sezení, vás na první pohled osloví svým selským vzhledem a výbornou moravskou kuchyní.

Vinný sklep

Kvelbený vinný sklep byl vybudován v 60. letech a je postaven z klasických cihel v půlkruhovém tvaru, v tak zvaném kvelbu. 

Sklep nabízíme jak široké veřejnosti  k oslavám, tak i firmám pro pořádání firemních večírků. 

Celková kapacita až pro 45 osob.

Tipy na výlet

Tvrdonice je malá obec v Jihomoravském kraji, která je známá svou vinohradnickou tradicí a folklorem. Zde je 10 tipů na zajímavá místa a atrakce v okolí Tvrdonic:

1. Vinařské muzeum ve Tvrdonicích: Muzeum, které se zaměřuje na historii a tradici místního vinařství, s expozicemi o vinohradnictví, výrobě vína a vinařských nástrojích.

2. Kostel sv. Jana Nepomuckého: Pěkný barokní kostel ve středu obce, který je chráněn jako kulturní památka České republiky.

3. Sovinec - přírodní památka: Krásná přírodní oblast s rozsáhlými lesy, loukami a skalami, která je ideální pro pěší turistiku a pozorování místní flóry a fauny.

4. Vodní nádrž Nové Mlýny: Oblíbené rekreační místo s možností koupání, rybaření a vodních sportů, které se nachází nedaleko Tvrdonic.

5. Zámek Mikulov: Historický zámek ve městě Mikulov, který nabízí prohlídky po expozicích včetně sbírky porcelánu, obrazů a zbroje.

6. Pálava: Malebná krajinná oblast s vápencovými útesy a vinicemi, která je ideální pro pěší turistiku, cyklistiku a pozorování ptactva.

7. Dolní Věstonice: Archeologické naleziště, kde byly objeveny slavné sošky Věstonické venuše a další artefakty z doby ledové.

8. Aqualand Moravia: Moderní vodní park s bazény, tobogány a wellness zónou, který se nachází v Pasohlávkách.

9. Naučná stezka Rakvice: Stezka, která vede kolem vinic a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a informace o místním vinařství.

10. Lednicko-valtický areál: Rozsáhlý kulturně-krajinný komplex s nádhernými zámeckými zahradami, romantickými stavbami a bohatou historií.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre