Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion Cyklista se nachází na okraji Třeboně v blízkosti vodárenské věže. Město Třeboň je lázeňské, rekreační místo s památkovou rezervací. Při návštěvě by jste si neměli nechat ujít Státní zámek Třeboň, Náměstí s radnicí, Schwarzenberskou hrobku a zachovalou přírodu v okolí. Ideální ubytování pro odpočinek ve všech ročních období s partnerem, rodinou i skupinou přátel. Svojí polohou i vybavením tvoří zaručeně skvělou volbu pro turisty, cyklisty, rodiny s dětmi a lázeňské hosty

Tipy na výlet

1. Třeboňský zámek: Třeboňský zámek je jedním z nejvýznamnějších renesančních zámků v České republice a je součástí historického centra města Třeboň.

2. Rožmberk: Rožmberk je největší rybník v České republice a nachází se v Třeboňské pánvi. Tento rybník je oblíbeným místem pro rybaření, pozorování ptáků a vodní sporty.

3. Svatá Anežka: Svatá Anežka je malebný klášter nacházející se v Jindřichově Hradci. Klášter je známý svou barokní architekturou a bohatou historií.

4. Jindřichův Hradec: Jindřichův Hradec je historické město s mnoha památkami, jako je zámek, náměstí a kostely. Můžete se zde projít po starých uličkách a navštívit muzea.

5. Církevní muzeum: Církevní muzeum v Jindřichově Hradci nabízí sbírku historických a uměleckých předmětů souvisejících s církví a duchovním životem v regionu.

6. Červená Lhota: Červená Lhota je romantický zámek postavený na skalním ostrově uprostřed rybníka. Tento zámek je výjimečný svým malebným vzhledem a okolní krajinou.

7. Královské město Slavonice: Slavonice je malebné město s bohatou historií a zachovalým historickým centrem. Můžete zde navštívit gotické kostely, renesanční náměstí a podzemní chodby.

8. Přírodní park Třeboňsko: Tento park je součástí Biosférické rezervace UNESCO a nabízí nádhernou krajinu s mnoha rybníky, lesy a rašeliništi. Je ideálním místem pro pěší turistiku, cykloturistiku a pozorování ptáků.

9. Hrad Landštejn: Hrad Landštejn je jedním z nejstarších a nejlépe zachovalých hradů v České republice. Nachází se v malebném prostředí a nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

10. Lázně Aurora: Lázně Aurora v Třeboni nabízejí širokou škálu léčebných a wellness služeb, včetně minerálních koupelí, masáží a saun. Je to ideální místo pro odpočinek a regeneraci.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre