Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 4580 Kč
Objekt/noc

Rezervace ubytování

Napište majiteli

17
Počet lůžek
5
Celkem pokojů
486
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

30% SLEVA mimo sezonu do 16.6.2024 – AKCE SUD PIVA NEBO LIMA ZDARMA A 5000 KČ SLEVA na letní sezónní pobyt (chlazení zajištěno). Chalupa Dajan se nachází ve městě Strmilov, které leží v okrese Jindřichův Hradec v České republice. Tato chalupa s občerstvením poskytuje klidné ubytování pro hosty a nachází se na okraji malého městečka Strmilov, které se nachází v oblasti známé jako Česká Kanada.

Chalupa má celkem 3 apartmány, které jsou vhodné pro ubytování až 17 osob.
V přízemí se nacházejí 2 apartmány. První apartmán je určen pro 7 osob a má jeden čtyřlůžkový pokoj a jeden třílůžkový pokoj. Druhý apartmán má také jeden čtyřlůžkový pokoj a jeden třílůžkový pokoj.

Každý apartmán disponuje vlastním vchodem a mohou být mezi nimi uzamčeny nebo propojeny dveře.

Na terase se nachází točité schodiště s zábradlím, které vede do samostatného apartmánu III., který je vhodný pro 3 osoby. Vnitřní prostory chalupy jsou určeny pro nekuřáky.

Na zahradě chalupy si hosté mohou užívat zapuštěný krytý bazén o rozměrech 7,5 m x 3,5 m, který je v provozu od 1. května do 15. září. K dispozici je také posezení u bazénu, zahradní gril a uzavíratelná chatka s posezením. V chatce je k dispozici elektrický proud, osvětlení a elektronické šipky.

Na zahradě je také dětský koutek s houpačkami, lanem na šplhání, skluzavkou, pískovištěm, zahradním domečkem, stolním tenisem a velkou trampolínou s ochrannou sítí. K dispozici jsou také různé zahradní hry, jako jsou kuželky, badminton, stolní fotbal, velké zahradní Člověče, nezlob se! a ruské kuželky (dozor nad dětmi je zodpovědností rodičů).

Pro hosty, kteří přijedou vlastními koly nebo kočárky, je k dispozici uzamykatelná garáž. U penzionu se také nachází malé rychlé občerstvení, kde si hosté mohou zakoupit točené pivo, točené limonády, různé druhy pizzy, grilovaná jídla, bagety, tortilly, hranolky, řízky, smažený sýr, utopence, nakládaný hermelín, nanuky, zmrzlinu, víno, tvrdý alkohol, kávu, čaj a cukrovinky. Občerstvení je v provozu od 1. června do 31. srpna, případně dle dohody, například na Silvestra, a má pružnou pracovní dobu. Platba kartou je možná.

V celém objektu a na zahradě je k dispozici Wi-Fi. V okolí Strmilova se nachází mnoho krásných lesů vhodných ke sběru hub a borůvek a také mnoho rybníků, kde je možné rybařit. Rybaření je možné například na Hamerském potoce, který teče pouhých 30 metrů od chalupy, nebo na rybník u Zájezdek, který je vzdálený 300 metrů od chalupy. Kromě toho je možné se koupat přímo u chalupy v bazénu, v autokempu Komorník vzdáleném 2 kilometry nebo ve městě Jindřichův Hradec v jejich novém aquaparku vzdáleném 20 kilometrů. Pokud preferujete větší aquapark, je možné vyrazit do města Jihlava, kde se nachází velký aquapark vzdálený 45 kilometrů od chalupy.

Okolí Strmilova je převážně pokryto lesy a je zde dobře značená síť cyklostezek, které jsou ideální pro cyklistiku. V zimním období je možné využít sjezdovky ve Studené, která je vzdálená 8 kilometrů, nebo ve Mrákotíně, která je vzdálená 12 kilometrů. Obě sjezdovky jsou vybavené vleky a nabízejí také občerstvení.

Chalupa Dajan v Strmilově vám poskytne příjemné a komfortní ubytování v malebném prostředí České Kanady, s možností relaxace ve venkovním bazénu, využívání zahradních aktivit a objevování okolní přírody a atrakcí.

Popis ubytování

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 17 osob ve 5 ložnicích. Nabízíme následující uspořádání ložnic a pokojů:

Apartmán I + II:

Vybavená kuchyň s posezením a televizí
Apartmán I: 4-lůžkový pokoj a 3-lůžkový pokoj
Apartmán II: 4-lůžkový pokoj a 3-lůžkový pokoj
Apartmán III:

Vybavená kuchyň s umístěním posezení v pokoji s 3 lůžky (jedno dvojlůžko a jedno jednolůžko)
Sociální zařízení:

V každém apartmánu je sociální zařízení oddělené chodbou od pokojů.
Apartmán I: Sprchový kout, umyvadlo a zrcadlo
Apartmán II: Sprchový kout, umyvadlo, automatická pračka, zrcadlo a vana
Apartmán III: Umyvadlo, zrcadlo a vana

Vytápění je zajištěno plynem a tuhým palivem. Majitel objektu se stará o topení.
Doprava a parkování:

Možnost vlastní dopravy.
Parkování je k dispozici u objektu s parkovacími místy pro asi 8 aut (s kamerovým systémem).
Možnost příjezdu i autobusem, zastávka je na náměstí ve vzdálenosti 400 metrů.
Domácím mazlíčkům je vstup zakázán.
Stravování:

Možnost vlastního stravování ve vybavených kuchyních nebo ve vašem občerstvení.
Potraviny lze zakoupit ve Strmilově, který je vzdálený 400 metrů od chalupy.
Vybavení chalupy:

Kuchyně jsou vybaveny kuchyňskou linkou s keramickou deskou, elektrickou troubou, nádobím, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, varnou konvicí, televizí a stolem s posezením.
V druhém apartmánu je navíc myčka nádobí.
V apartmánu III je k dispozici dvoj plotýnkový indukční vařič, nádobí, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba a varná konvice.

Kompletní ceník

kapacita 1 až 17 osob - 5 ložnic
Letní sezóna: od posledního týdne v červnu až prvního týdne v září( ubytování pouze od soboty do soboty)

Ceny za noc za celou chalupu
Zimní sezona: 5060 Kč
Letní sezona: 5990 Kč
Mimo sezonu: 5060 Kč
Cena za víkend za celou chalupu
Zimní sezona: 10120 Kč
Mimo sezonu: 10120 Kč
Vánoce 2023 - máme ještě volno
1030 Kč
cena je za apartmán III. /noc.Apartmán I.a II.je za 4580,-/noc,celý objekt 5060,-/noc
Silvestr 2023 - máme ještě volno
43990 Kč
Cena je za celou chalupu za týden
Ubytování do 3.nocí je cena 35000,- kč
Jarní prázdniny 2024 - obsazenost dle kalendáře
1030 Kč
cena je za apartmán III. /noc.Apartmán I.a II.je za 4580,-/noc,celý objekt 5060,-/noc
Velikonoce 2024 - máme ještě volno
1030 Kč
cena je za apartmán III. /noc. Apartmán I. a II.je za 4580,-/noc, celý objekt 5060,-/noc

Provoz, poplatky, ceny

Během letní sezóny, která probíhá od konce června do začátku září, nabízíme pronájem celého objektu s třemi apartmány pro až 17 osob. Pronájem je možný pouze na celý týden, od soboty do soboty, a cena za týden je 41 930 Kč za celý objekt. Mimo letní sezónu je možné pronajmout buď celý objekt (3 apartmány) pro až 17 osob za 5 060 Kč, nebo jednotlivé apartmány. Cena za apartmán I a II pro max. 14 osob je 4 590 Kč za noc, cena za apartmán I pro 7 osob je 2 240 Kč za noc, cena za apartmán II pro 7 osob je 2 350 Kč za noc a cena za apartmán III je 1 030 Kč za noc. V letní sezóně je možné pronajmout pouze celý objekt jedné skupině, ale mimo sezónu je možné pronajmout jednotlivé apartmány samostatně.
Při ubytování 1 až 2 osob je cena (pouze mimo sezónu) 410 Kč za osobu za noc. Povlečení je zahrnuto v ceně. Nabízíme ubytování po celý rok a je také možné si pronajmout apartmány na víkendy (mimo letní prázdniny). Dále nabízíme ubytování během Silvestra, Vánoc a Velikonoc.
Při příjezdu vybíráme vratnou kauci ve výši 1 100 Kč za každý apartmán, celkem tedy 3 300 Kč za celý objekt (na Silvestra je kauce dvojnásobná). Dále je nutné zaplatit místní poplatek ve výši 20 Kč za osobu nad 18 let a za noc.
Spotřeba elektrické energie je zahrnuta v ceně a je omezena na 5 kWh za 24 hodin, případně 35 kWh za týden (mimo apartmán III, kde se platí celá elektrická energie za 9 Kč za 1 kWh). Při překročení tohoto limitu je cena za další spotřebovanou energii 7 Kč za 1 kWh.
Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám příjemný pobyt.

Tipy na výlet
 1. Prohlídka zámku Strmilov: Zámek se nachází přímo ve městě a nabízí zajímavou prohlídku.

 2. Návštěva rybníka Komorník: Tento rybník je jedním z největších v České republice a je ideální pro rybolov a vodní sporty.

 3. Výlet na rozhlednu Kamenice: Nachází se nedaleko města a nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu.

 4. Procházka po naučné stezce Strmilovsko: Stezka vede přímo městem a okolím a seznamuje návštěvníky s místní přírodou a historií.

 5. Návštěva města Jindřichův Hradec: Toto historické město se nachází jen několik kilometrů od Strmilova a nabízí řadu kulturních a historických památek.

 6. Výlet do přírodní rezervace Čihadla: Tato rezervace se nachází nedaleko Strmilova a je domovem řady vzácných druhů rostlin a živočichů.

 7. Návštěva pivovaru v Dačicích: V tomto městě, které je od Strmilova vzdálené jen několik kilometrů, můžete navštívit místní pivovar a ochutnat místní pivo.

 8. Prohlídka zámku Červená Lhota: Tento romantický zámek na vodě je vzdálen jen pár kilometrů od Strmilova.

 9. Cyklovýlet po okolí Strmilova: Okolí města nabízí řadu cyklostezek, které vedou přes krásnou krajinu jižních Čech.

 10. Návštěva zříceniny hradu Landštejn: Tato zřícenina se nachází nedaleko Strmilova a je jednou z největších ve střední Evropě.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.

Ubytování v okolí

Doporučujeme tato ubytování