Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion EMMA se nachází ve středu města Plzně. Nabízíme vám kvalitní a levné ubytování v 1, 2 , 3 a 4lůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny podobně jako v hotelu, tzn. televize se satelitním programem, sociálním zařízením a připojením k internetu. Výhodou ubytování v našem penzionu je možnost konzumace kávy nebo čaje zdarma v trvale přístupné jídelně. Parkovat můžete na našem uzavřeném parkovišti.

Popis ubytovacího zařízení

Vzhledem k výhodné poloze penzionu v centru je snadné i pěšky navštívit všechny zajímavosti města i obchodní centrum Plaza Plzeň. Právě díky této výhodné poloze je penzion vyhledáván nejen turisty, ale i těmi, kteří jsou v Plzni na pracovních cestách.   

Tipy na výlet

1. Západočeské muzeum - Muzeum nabízí pestrý výběr exponátů týkajících se historie a kultury Plzně a okolí, včetně sbírky umění.

2. Pivovar Plzeňský Prazdroj - Prohlédněte si jeden z nejznámějších českých pivovarů, kde se vyrábí pivo Pilsner Urquell. Prohlídka zahrnuje ochutnávku piva přímo z dubových sudů.

3. Katedrála sv. Bartoloměje - Impozantní gotický chrám s nejvyšší věží v České republice, odkud je krásný výhled na Plzeň a její okolí.

4. Velká synagoga - Druhá největší synagoga v Evropě a třetí největší na světě, postavená v maurském slohu. Nyní slouží jako koncertní a výstavní síň.

5. ZOO Plzeň - Prohlédněte si rozsáhlou zoologickou zahradu s více než 1300 zvířaty a zajímavým Dinoparkem s modelem pravěkých dinosaurů.

6. Techmania Science Center - Interaktivní vědecké centrum, které nabízí zábavné a vzdělávací aktivity pro návštěvníky všech věkových kategorií.

7. Bolevecký rybník - Oblíbené místo pro pikniky, rybaření, plavání a relaxaci v přírodě. V okolí rybníka je několik turistických a cyklistických tras.

8. Zámek Kozel - Klasicistní lovecký zámek z 18. století, obklopený anglickým parkem, kde žijí jeleni a mufloni. Na zámku se pořádají různé kulturní akce a prohlídky.

9. Radyně - Hrad, který se nachází na vrchu Radyně, nedaleko Plzně. Nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a je přístupný pěšky po turistických trasách.

10. Podzemní Plzeň - Prohlídky historického podzemí Plzně zahrnují návštěvu středověkých sklepů, kanálů a sítě chodeb, které se táhnou pod městem.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre