Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 420 Kč
Vyberte typ

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Menší penzion rodinného typu nabízí ubytování v obci Kytlice na okraji chráněné krajinné oblasti se zajímavou historií a sklářskou tradicí.
V blízkém okolí najdete tenisové kurty, přírodní koupaliště, projížďky na koních i milovníci hub si přijdou na své. Krásná příroda Vám zajistí v jakémkoliv ročním období výlety do přírody, okolních obcí a měst.

Celková kapacita 17 lůžek je rozdělena do 3 pokojů se 4 lůžky, 1 pokoje s 3 lůžky a 1 pokoje se 2 lůžky, vždy s vlastním sociálním zařízením a WC.
Penzion je řešen jako přízemní objekt s obytným podkrovím. V podkroví je umístěno celkem 5 pokojů se společnou chodbou a vstupem na terasu. Větší část přízemí slouží jako společenská místnost s jídelním koutem, dále svačinová kuchyňka, společné sociální zařízení a skladovací a technické prostory.

V penzionu se nachází kuchyňka, kde si můžete uvařit, nebo můžete navštívit přilehlé restaurace. Pro uskladnění kol a lyží je určen uzamykatelný prostor v přízemí objektu. Využít můžete společenskou místnost, jídelnu, svačinovou kuchyňku a přilehlou zahradu.

Tipy na výlet

Kytlice je malebná vesnice v severních Čechách, která se nachází v Lužických horách. Tato oblast nabízí mnoho zajímavých míst pro turisty a milovníky přírody.

Zde je 10 zajímavých míst v okolí Kytlice:

1. Přírodní rezervace Kyjovské údolí: Nádherné údolí s řekou Křinice, které nabízí malebné výhledy a možnosti pro pěší turistiku a cyklistiku.

2. Tolštejn: Zřícenina hradu Tolštejn, který byl založen ve 14. století. Odtud je krásný výhled na okolní krajinu.

3. Panská skála: Unikátní skalní útvar, který je také známý jako Varhany. Můžete zde obdivovat sloupy čediče a výhledy na okolí.

4. Luž: Nejvyšší hora Lužických hor s nadmořskou výškou 793 metrů. Na vrcholu najdete rozhlednu, která nabízí panoramatický výhled na České Švýcarsko a Krušné hory.

5. Krásná Lípa: Malebné město s historickým centrem, kde najdete například barokní kostel svatého Mikuláše a zámek Krásná Lípa.

6. Přírodní park České Švýcarsko: Nádherná přírodní oblast s unikátními skalními útvary, hlubokými lesy a mnoha turistickými trasami.

7. Pravčická brána: Největší pískovcový skalní oblouk v Evropě, který se nachází v Národním parku České Švýcarsko.

8. Šluknovský zámek: Barokní zámek ve městě Šluknov, který byl postaven v 17. století. Můžete zde navštívit zámecký park a prohlédnout si expozice v zámeckém muzeu.

9. Skiareál Jiřetín pod Jedlovou: Malý lyžařský areál, který nabízí sjezdovky pro začátečníky i pokročilé lyžaře.

10. Vodní nádrž Naděje: Přehrada na řece Mandavě, která je oblíbeným místem pro rybaření, pikniky a relaxaci u vody.

Doufám, že tato místa vás zaujmou a příjemně strávíte čas v okolí Kytlice.

Ceník ubytování
Položka Cena za osobu
Ubytování od 01.01.2023 420,- Kč

1 dítě do 3 let – zdarma
Děti do 10ti let 260,- Kč / noc
Při ubytování na 1 noc - 380,- Kč
Pes 50,- Kč / noc

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre