Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion Fořt se nachází v údolí říčky Čistá na úpatí Černé hory mezi Vrchlabím a Janskými Lázněmi. Ubytováni budete v nově zrekonstruovaných pokojích s výhledem na Černou horu. Čistý vzduch a krásná příroda v okolí ubytování Vám přinese ještě lepší potěšení z Vaší dovolené. Penzion je součástí lyžařského a rekreačního střediska Černý Důl v Krkonoších. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, turisty, lyžaře i cykloturisty.

Tipy na výlet
 1. Krkonoše (Krkonošský národní park): Nejvyšší pohoří v České republice, které nabízí mnoho turistických tras a přírodních krás.

 2. Zoo Safari Dvůr Králové: Prohlédněte si zvířata z blízka v safari parku, který se specializuje na africkou faunu.

 3. Hospital Kuks: Historický komplex s barokními sochami, lékárnou a zahradou, který je součástí kulturního dědictví UNESCO.

 4. Adršpašsko-teplické skály: Úžasná skalní města s bizarními skalními útvary, ideální pro pěší turistiku a horolezectví.

 5. Pecka: Středověký hrad s nádherným výhledem na krajinu a okolní vesnice.

 6. Ratibořice: Památkově chráněná oblast s barokním zámkem a zahradou, kde se odehrává příběh Babičky od Boženy Němcové.

 7. Jiráskovy skály: Skalní útvar s jeskyněmi a vyhlídkami na údolí řeky Úpy, který je spojen s dílem českého spisovatele Aloise Jiráska.

 8. Vodní nádrž Les Království: Přehrada s kamennou zdí a krásnými výhledy na vodní hladinu a okolní lesy.

 9. Babiččino údolí: Oblast s malebnými roubenými chalupami, která byla inspirací pro Boženu Němcovou při psaní Babičky.

 10. Josefov: Pevnostní město s historickým opevněním a podzemními chodbami, které sloužily jako vojenská základna a skladiště zbraní.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre