Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Napište majiteli

24
Počet lůžek
7
Celkem pokojů
579
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Vítejte v našem rodinném penzionu Krmelec, který se nachází v Albrechticích v Jizerských horách. Ubytování je přímo u bikeparku a lanovky na Tanvaldský Špičák. Nabízíme ubytování pro až 24 osob ve 7 pokojích a každý pokoj má zajištěno jedno parkovací místo.

Okolí je tvořeno sítí turistických a cyklistických tras, které vás zavedou do všech známých destinací Jizerských hor – Bukovec, Jizerka, Souš, Desná, Kořenov, Smědava a mnoho dalších. Je to ideální místo pro rodinnou dovolenou, pro milovníky přírody nebo pro lyžaře a cyklisty.

V okolí do vzdálenosti 50 km najdete mnoho kulturních a sportovních atrakcí – například Žlutou plovárnu s lanovým centrem a půjčovnou lodí a koloběžek, zámek Sychrov, zříceninu hradu Trosky, hrad Grabštejn, Liberec (ZOO a botanická zahrada), Ještěd, Radvánovice u Turnova (Šťastná země – velký areál pro děti). Nová bobová dráha v Janově nad Nisou je nejdelší v ČR. Můžete si udělat i výlet do Polska do Jelení Hory za kulturou i nákupy.

Tanvaldský Špičák je největší lyžařský areál v Jizerských horách. Více informací najdete na www.skijizerky.cz. Penzion Krmelec nabízí ubytování v srdci lyžařské oblasti, neboť sousedí s lanovkou. Je vzdálená 200 m od autobusové zastávky a je blízko vlakové stanice. Je ideální pro rodiny s dětmi a pro lyžaře a cyklisty.

Doprava do Albrechtic je možná autem, autobusem nebo vlakem.

V Albrechticích je pošta a obchod s potravinami, zdravotní středisko je v nedaleké Smržovce. V okolí do vzdálenosti 50 km je mnoho zajímavých míst k návštěvě. Navštivte například zámek Sychrov, zříceninu hradu Trosky, hrad Grabštejn, Liberec (ZOO a botanická zahrada), Ještěd, Radvánovice u Turnova (Šťastná země – velký areál pro děti). Nová bobová dráha v Janově nad Nisou je nejdelší v ČR. Možnost výletů do Polska do Jelení Hory za kulturou i nákupy, Sportovně-rekreační areál SUNDISK family / Žlutá plovárna v obci Malá Skála, Multižánrový hudební Klub Na Rampě v Jablonci nad Nisou, obrovské množství přírodních a historických krás v okolí.

Popis ubytování

Naše restaurace má speciální sekci vyhrazenou pro hosty, kteří u nás přenocovali. Každý z pokojů je vybaven vlastním toaletním zařízením. Pro lyžaře máme připravenou lyžárnu s moderně vybaveným sušákem na lyžařské boty. V prostoru naší restaurace je k dispozici televize se satelitním příjmem, včetně kanálu DIGI Sport. Rovněž zde hosté mohou využít Wi-Fi připojení. Pro naše nejmenší hosty je připraven dětský koutek a knihovna. V letním období je k dispozici pískoviště a trampolína. Parkování je pro naše hosty zahrnuto v ceně ubytování.

Restaurace

Naše restaurace, která je otevřená pouze v sezoně, vítá nejen hosty ubytované v našem zařízení, ale také všechny návštěvníky lyžařského střediska a letního bike parku Tanvaldský Špičák.

Naši venkovní terasu můžete snadno dosáhnout přímo z lanovky.

Pro ubytované hosty nabízíme možnost snídaně či polopenze, ale také hotová jídla, čerstvě upečenou pizzu, sladké dezerty a široký výběr nápojů, ať už osvěžujících nebo hřejivých.

K dispozici je Wi-Fi připojení a platby můžete provést jak hotově, tak kartou.

Tipy na výlet
 1. Koupaliště Tanvald: Velké koupaliště se skluzavkami, dětským brouzdalištěm a místo pro piknik.

 2. Tanvaldský Špičák: Oblíbené lyžařské středisko, které nabízí aktivity po celý rok, včetně turistiky a cykloturistiky.

 3. Muzeum Skla a Bižuterie v Jablonci nad Nisou: Prohlédněte si exponáty skla a bižuterie z celého světa.

 4. Kostel svatého Michala v Tanvaldu: Historický kostel, který stojí za návštěvu.

 5. Hrad Frýdštejn: Dobře zachovaný hrad s vysokou věží, který nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu.

 6. Černá Desná: Krásná přírodní oblast s řadou turistických tras a cyklostezek.

 7. Vodopád Černá Desná: Nádherný vodopád, který je obklopen krásnou přírodou.

 8. Železniční muzeum v Tanvaldu: Muzeum se zaměřuje na historii železnic v regionu.

 9. Dětský park v Tanvaldu: Místo, kde se děti mohou vyřádit a hrát.

 10. Zoo Liberec: Jedna z nejstarších a nejznámějších zoologických zahrad v České republice.

 11. Botanická zahrada Liberec: Úchvatná zahrada plná exotických rostlin.

 12. Koupaliště Jablonec nad Nisou: Moderní koupaliště s venkovními a vnitřními bazény.

 13. Kostel sv. Anny v Jablonci nad Nisou: Překrásný kostel s bohatou historií.

 14. Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou: Muzeum představuje tradici sklářství a výroby bižuterie v regionu.

 15. Bazén Tanvald: Příjemné místo pro rodiny s dětmi, kde si můžete zaplavat nebo se jen opalovat.

Video

Při poptávce skupinové akce nás pro individuální nabídku prosím kontaktuje na penzionkrmelec@sundiskfamily.cz

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre