Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 1400 Kč
Vyberte typ

Penzion Moravský sommelier

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion a vinný sklep Moravský sommelier se nachází ve Valticích v Jihomoravském kraji. Místo je známe hlavně vinařskou oblastí a je chráněno jako městská památková zóna. Okolní Lednicko-valtického areálu je krajinnou památkovou zónou.
Ubytování Vám nabídne rodinnou atmosféru a srdečný přístup.
Součástí valtického penzionu „Moravský sommelier“ je vinný sklípek a venkovní terasa umožňující podávání snídaně i příjemné večerní posezení při vínečku.

Vinný sklípek

Součástí penzionu je vinný sklípek z roku 1890 s kapacitou do 12 osob. Náš vinný sklípek  je vhodný pro posezení s přáteli i pro uspořádání firemních akcí. Kromě posezení s lahví dobrého valtického  vína také nabízíme  řízené degustace s výkladem sommeliera.

Tipy na výlet

Valtice a okolí nabízí mnoho zajímavých míst a turistických atrakcí. Zde je 10 tipů, které byste měl určitě navštívit:

 1. Zámek Valtice - nádherný barokní zámek, který je spolu s Lednickým zámkem součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu UNESCO.

 2. Zámecký park Valtice - rozlehlý park s anglickým stylu zahrady, který je ideálním místem pro procházky a pikniky.

 3. Kolonáda na Reistně - romantická vyhlídka ve stylu starověkého chrámu, odkud se nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu.

 4. Lednice - nedaleko Valtice se nachází Lednice se svým zámkem a zámeckým parkem, které jsou také součástí Lednicko-valtického areálu.

 5. Apollónův chrám - klasicistní stavba v Lednicko-valtickém areálu, která je zasvěcena řeckému bohu slunce Apollónovi.

 6. Janohrad - romantická zřícenina hradu, která se nachází v Lednicko-valtickém areálu. Je volně přístupná a nabízí krásné výhledy na okolí.

 7. Přírodní rezervace Milovice - nedaleko Valtice se nachází přírodní rezervace, kde můžete pozorovat stáda divokých koní a bizonů.

 8. Mikulov - historické město se zachovalým městským jádrem, zámkem a Svatým kopečkem, které je ideální pro výlet a ochutnávku moravských vín.

 9. Národní park Pálava - chráněná krajinná oblast s unikátní přírodou, malebnými vesničkami a vinařstvími.

 10. Muzeum viniculture ve Valticích - muzeum, kde se můžete dozvědět více o historii a současnosti vinařství v regionu a ochutnat místní vína.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre