Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 2100 Kč

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion Mušlov se nachází ve městě Mikulov v Jihomoravském kraji, který je v samotném centru vinařství, nechybí zde vinařské stezky se zastávkami v místních a rodinných vinných sklípcích či degustace. Ubytování je vhodné v jakémkoliv ročním období pro páry, seniory, rodiny s dětmi a skupinku přátel. Hosté mohou objevovat na kole Pálavské vrchy nebo se vydat na pěší výlet po některé ze značených vinařských stezek či navštívit Lednicko-valtický areál.

Stravování

Restaurace u nás funguje pro naše hosty a předem rezervované objednávky. Proto je u nás každý host na prvním místě. V ceně ubytování je snídaně a ostatní je už na vás. Náš personál na čas připraví dokonalou snídani, bohatý brunch, vyladěné menu, zábavný raut nebo menší coffeebreak. Vše záleží na domluvě. Vaříme s láskou poctivou českou kuchyni podle místní sezónní nabídky. Využíváme čerstvé bylinky a spolupracujeme s místními farmáři a vinaři. K večeři vám rádi doporučíme místní lahodné víno i domluvíme degustaci.

Tipy na výlet
 1. Zámek Mikulov - Historický zámek stojící na kopci v centru města Mikulov, který nabízí muzeum, zámeckou zahradu a nádherný výhled na okolí.

 2. Svatý kopeček - Malebná poutní místo s barokním kostelem Navštívení Panny Marie, který je obklopen vinicemi a nabízí panoramatický výhled na Mikulov.

 3. Pálava - Chráněná krajinná oblast s unikátními vápencovými skalami, které lze zdolat pěšky nebo na kole. Ideální místo pro turistiku, cykloturistiku a pozorování ptactva.

 4. Naučná stezka Pálava - Stezka, která vás provede malebnou krajinou Pálavy, zahrnuje mnoho informačních tabulí o místní přírodě a historii.

 5. Vinařství a vinné sklepy - Mikulovský region je známý svým vinařstvím, takže stojí za to navštívit některé vinné sklepy a ochutnat místní vína.

 6. Dolní Věstonice - Archeologické naleziště s významnými nálezy z doby ledové, včetně slavné Věstonické venuše. V blízkosti se nachází také Muzeum Dolní Věstonice.

 7. Aqualand Moravia - Vodní park nedaleko obce Pasohlávky, který nabízí mnoho atrakcí pro děti i dospělé, jako jsou bazény, skluzavky, tobogány a sauny.

 8. Zřícenina hradu Děvičky - Romantická zřícenina hradu z 13. století, která se nachází na vrcholu kopce v Pálavě a nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

 9. Lednicko-valtický areál - Rozsáhlý kulturně-historický komplex, který zahrnuje zámek a park Lednice, zámek Valtice, zámeckou zahradu, rybníky a další objekty. Oblast je zapsána na seznamu UNESCO.

 10. Jezero Nové Mlýny - Soustava tří vodních nádrží, která se rozkládá mezi obcemi Pasohlávky a Pavlov. Oblast je vhodná pro koupání, rybaření, windsurfing a jiné vodní sporty.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre