Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion Na Kopečku se nachází v lázeňské obci Lázně Libverda. V zimních měsících je zde ideální místo pro běžkování i lyžování v Ski areálu Tanvaldský Špičák či Ski areálu Bedřichov. Přibližně 25km se nachází Ještěd, kde můžete strávit zimní chvíle v novém a moderním ski areálu. Rodinný penzion v soukromí nabízí klidné prostředí s možností cyklistiky, turistiky, krásy přírody a výlety po chráněné krajinné oblasti Jizerských hor. Za návštěvu stojí Liberec s aquaparkem v Centru Babylon, ZOO a botanickou zahradu v Liberci či hrad a zámek Frýdlant.

Tipy na výlet
 1. Lázně Libverda: Lázně Libverda je lázeňské městečko s krásnými parky, léčivými prameny a historickými budovami, které nabízejí možnost relaxace a léčení.

 2. Zámek Grabštejn: Tento gotický zámek se nachází asi 15 km od Lázně Libverda a nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

 3. Smrk: Nejvyšší hora Jizerských hor (1124 m n. m.), která se nachází asi 20 km od Lázně Libverda, je ideálním místem pro pěší turistiku, cykloturistiku a v zimě i lyžování.

 4. Singltrek pod Smrkem: Singltrek pod Smrkem je populární síť jednosměrných cyklostezek, která nabízí zábavu pro cyklisty všech úrovní.

 5. Sloup v Čechách: Toto malebné městečko s poutním kostelem a skalním hradem Sloup se nachází asi 25 km od Lázně Libverda.

 6. Frýdlantský hrad: Historický hrad ve městě Frýdlant, vzdálený asi 10 km od Lázně Libverda, nabízí prohlídky s průvodcem a krásný výhled na město.

 7. Hejnice: Toto malebné městečko s barokním kostelem Panny Marie a klášterem navštívíte asi 10 km od Lázně Libverda.

 8. Přírodní rezervace Rašeliniště Jizery: Chráněná přírodní rezervace s rašeliništi a turistickými stezkami se nachází asi 20 km od Lázně Libverda.

 9. Jizerská magistrála: Tato oblíbená síť značených turistických a běžeckých stop prochází Jizerskými horami a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu.

 10. Nový Mlýn: Tento rekreační areál s rybníkem a možností koupání, rybaření a piknikování se nachází asi 15 km od Lázně Libverda.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre