Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Rodinný penzion nabízí komfortní ubytování na vysoké úrovni. Výhodná poloha penzionu nabízí výlety do všech atraktivních lokalit Českého ráje. Na svoje si přijdou jak rodiny s dětmi, tak jednotlivci i páry.

Všechny pokoje mají nové postele s pěnovými matracemi, přikrývky a polštáře s mikrovláknem. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení a chodbičku oddělující pokoj od společných prostor, takže v pokoji je klid nerušený hlukem ze schodiště a haly.

Ubytovat se můžete ve dvou nebo třílůžkových pokojích, kde jsou manželské postele. V některém pokoji lze postele od sebe odsunout, takže vytvoří dvě samostatná lůžka. Každá postel má pěnové matrace, přikrývky a polštáře s mikrovláknem.

V penzionu oceníte společenskou místnost s televizí a fotbálkem, automat na kávu a barový pult s výčepním zařízením. Na zahradě je altán s grilem, pingpongový stůl a bazén.

Tipy na výlet
 1. Hruboskalsko: Oblast s mnoha pískovcovými skalními formacemi a výhledy na Český ráj, ideální pro turistiku a horolezectví.

 2. Valdštejn: Historický hrad ze 13. století, který se nachází v malebném údolí řeky Jizery a nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

 3. Dračí skály: Skalní útvar s mnoha jeskyněmi a puklinami, který je obklopen lesy a nabízí krásné výhledy na okolí.

 4. Hrad Kost: Středověký hrad, který se nachází na skalním ostrohu a je obklopen hlubokými lesy. Nabízí prohlídky a různé kulturní akce.

 5. Prachovské skály: Oblast s mnoha pískovcovými skalními věžemi a úzkými soutěskami, které jsou ideální pro turistiku a horolezectví.

 6. Sychrovský zámek: Novogotický zámek z 19. století, který je obklopen nádherným parkem a nabízí prohlídky a kulturní akce.

 7. Křižáky: Historická vesnice s typickými roubenými chalupami a malebnou přírodou v okolí, která je ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku.

 8. Klokočské skály: Oblast s mnoha skalními útvary a jeskyněmi, která je ideální pro turistiku a horolezectví.

 9. Malá Skála: Malebná vesnice na břehu řeky Jizery, která je obklopena skalními útvary a nabízí možnost vodních sportů, jako je rafting a kanoistika.

 10. Český ráj: Rozsáhlá chráněná krajinná oblast, která zahrnuje mnoho skalních měst, hradů, zámků a přírodních rezervací. Ideální pro turistiku, horolezectví a cykloturistiku.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre