Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion Ostravanka se nachází v klidné lázeňské obci Teplice nad Bečvou, ležící na levém břehu stejnojmenné řeky v kopcovitém terénu. Lázně Teplice nad Bečvou přímo sousedí s městem Hranice na Moravě. Náš penzion najdete v překrásné přírodě obklopený zelení a nabízí překrásné pohledy na panorama Beskyd s Radhoštěm a Lysou horou a panorama Hostýnských vrchů.
Dovolená u nás je vhodná pro rodiny s dětmi, pro kamarády nebo i pro kolegy, kteří plánují služební cestu, cykloturistiku po okolí či návštěvu příbuzných v lázních Teplice nad Bečvou.

Wellness

Hydromasážní vana - vana pro 1 - 2 osoby, finská sauna pro max. 4 osoby

Tipy na výlet
 1. Zřícenina hradu Helfštýn: Historická zřícenina hradu, která je známá pro své rozsáhlé opevnění a pozoruhodné akce, jako je tradiční Hefaiston - mezinárodní kovářské setkání.

 2. Lázně Klimkovice: V okolí Teplic nad Bečvou se nachází lázně Klimkovice, kde můžete využít wellness a lázeňské procedury pro relaxaci a zdraví.

 3. Radíkovský kopec: Tento vrchol nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Je to ideální místo pro pěší turistiku a cykloturistiku.

 4. Kostel svatého Jakuba Staršího v Kostelci na Hané: Tento historický kostel je známý pro své barokní architekturu a bohatou historii.

 5. Arboretum Nový Dvůr: Botanická zahrada s rozmanitou sbírkou stromů a keřů z celého světa.

 6. Muzeum Komenského v Přerově: V tomto muzeu se můžete dozvědět více o životě a díle českého pedagoga, filosofa a spisovatele Jana Amose Komenského.

 7. Zámek Kurovice: Historický zámek s nádherným parkem, kde se můžete projít a obdivovat krásu architektury.

 8. Přerovská synagoga: Tato synagoga byla postavena v roce 1895 a dnes slouží jako kulturní centrum a památník holocaustu.

 9. Zámek Tovačov: Tento zámek je obklopen krásným parkem a je významnou kulturní památkou v regionu.

 10. Přírodní rezervace Býškovice: Tato rezervace je domovem mnoha vzácných a chráněných druhů rostlin a živočichů a je ideálním místem pro milovníky přírody a pěší turistiku.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre