Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion Pístina se nachází v malebné krajině jižních Čech, v chráněné krajinné oblasti Třeboňska, která je uznanou biosférickou rezervací UNESCO. Penzion prošel kompletní rekonstrukcí, při které byly zachovány původní prvky venkovské architektury. Ubytování je vhodné pro seniory, rodiny s dětmi, páry i menší skupiny přátel.

Penzion Pístina nabízí ubytování celkem v 15-ti pokojích s kapacitou 59 lůžek. Všechny pokoje a apartmány mají sociální zařízení. 

Stravovací služby v podobě polopenze, plné penze (snídaně formou bufetu, obědy, večeře), coffee breaky, rauty, grilování a zahradní party.

Penzion Pístina nabízí ubytovací, stravovací služby s možností grilování, aktivního odpočinku a relaxace. To vše v nádherném prostředí venkovského statku se zázemím pro rodiny s dětmi, cyklisty, pro firmy, svatby, ozdravné pobyty škol a jakékoli jiné příležitosti (dolovné, zabíjačky, výlovy). V celém objektu je možné připojení k místní síti internetu zdarma prostřednictvím wifi, samozřejmostí je parkování zdarma.

 • narozeninové, silvestrovské oslavy, svatební hostiny a garden party s grilováním (selátko, to nejlepší z místních rybníků)
 • firemní akce (školení, jednání, prezentace s doprovodnými službami – program a konferenční techniku zajistíme)
 • tematické rodinné pobyty (sport – cykloturistika, kultura, tradice a zvyky: velikonoce, zabíjačka, výlovy, svatby)
 • školní pobyty, školy v přírodě, dětské tábory, rekreační, ozdravné, sportovní a klimatické pobyty
 • možnost campingu na louce vedle penzionu (pračka, toaleta a sprcha k dispozici)
 • stylová společenská místnost s klenutým stropem (k dispozici bar, lednice)
 • jízda na koni, zápůjčka společenských her a sportovního vybavení
 • letní pergola s možností grilování
 • možnost parkování na velkokapacitním parkovišti
 • úschovna a půjčovna kol
Tipy na výlet

Stráž nad Nežárkou je malebné městečko v Jihočeském kraji, které nabízí řadu zajímavých míst k návštěvě. Zde je 10 tipů na místa, která byste měli zvážit při návštěvě Stráže nad Nežárkou:

1. Zámek Stráž nad Nežárkou: Původně gotická tvrz, která byla přestavěna na renesanční zámek. Je spojen s osobností hudebního skladatele Bedřicha Smetany, který zde žil.

2. Kostel sv. Václava: Historický barokní kostel z 18. století, který je významnou památkou města.

3. Městské muzeum Stráž nad Nežárkou: Muzeum představuje historii města a jeho okolí, stejně jako život Bedřicha Smetany.

4. Tvrz Hluboká nad Vltavou: Působivý zámek, který je jednou z nejnavštěvovanějších památek v České republice, se nachází nedaleko Stráže nad Nežárkou.

5. Přírodní rezervace Třeboňsko: Krásná přírodní oblast s rybníky, lesy a rašeliništi, kde můžete pozorovat mnoho druhů rostlin a živočichů.

6. Naučná stezka Lomnice: Pěší trasa, která vás provede okolní krajinou a nabízí nádherné výhledy na řeku Nežárku a rybníky.

7. Zřícenina hradu Dívčí Kámen: Romantická zřícenina hradu, která se nachází na skalním ostrohu nad soutokem řeky Lužnice a Kamenice.

8. Jindřichův Hradec: Historické město s krásným zámkem, které je ideálním místem pro celodenní výlet.

9. Třeboň: Královské město s renesančním zámkem a historickým centrem, které je obklopeno nádhernou rybniční krajinou.

10. Cyklistické trasy: Okolí Stráže nad Nežárkou nabízí mnoho cyklistických tras, které vám umožní objevovat krásy jihočeské přírody.

Stráž nad Nežárkou a jeho okolí nabízí mnoho možností pro turisty a milovníky přírody, historie i kultury. Určitě si zde najdete něco, co vás zaujme.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre