Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Tříhvězdičkový rodinný Penzion pod Smrkem se nachází v jednom z nejkrásnějších míst na pomezí Jeseníků a Rychlebských hor. Místo, které Vás nadchne krásnou přírodou, historickými i technickými poklady.
V zimních měsících je v okolí několik lanovek a skiareálů pro milovníky zimních sportů. V létě zde najdete stovky dobře značených tras jak pro pěší i cyklisty, nebo si vychutnáte čistý vzduch u rybníka.
Penzion nabízí vlastní wellness pro ještě lepší odpočinek.

Wellness a fitness

Užijte si u nás finskou saunu, infrasaunu, vířivou vanu, masáže a posilovnu.

Tipy na výlet

1. Jeskyně Na Pomezí: Krásná jeskyně s mnoha podzemními chodbami a stalaktitovými útvary, která se nachází nedaleko Lipové Lázně.

2. Vodopád Červenohorské sedlo: Malebný vodopád s turistickou cestou, který se nachází v Hrubém Jeseníku, nedaleko od Lipové Lázně.

3. Termální lázně Velké Losiny: Historické lázně s léčivými prameny, které jsou vzdáleny asi 30 km od Lipové Lázně.

4. Zřícenina hradu Rychleby: Zřícenina středověkého hradu, která se nachází na vrcholu kopce Rychleby, asi 15 km od Lipové Lázně.

5. Faunapark v Černé Vodě: Park, kde můžete pozorovat zvířata a ptáky z blízkosti, ideální pro rodiny s dětmi. Nachází se asi 20 km od Lipové Lázně.

6. Praděd: Nejvyšší hora Hrubého Jeseníku s rozhlednou a chatou, nabízející nádherné výhledy na okolní krajinu. Vzdálenost od Lipové Lázně je asi 35 km.

7. Pevnost Hanická: Bývalá vojenská pevnost z období druhé světové války, která je dnes zpřístupněna veřejnosti. Nachází se asi 20 km od Lipové Lázně.

8. Vrbno pod Pradědem: Malebné městečko s historickým centrem, kostelem a zámečkem, které se nachází asi 25 km od Lipové Lázně.

9. Horská chata Šerák: Oblíbená chata pro turisty, která se nachází na vrcholu hory Šerák. Je to ideální místo pro odpočinek při túrách po Hrubém Jeseníku.

10. Rejvíz: Přírodní rezervace s největším rašeliništěm v České republice a naučnou stezkou. Nachází se asi 25 km od Lipové Lázně.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre