Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Vybavení ubytování

Popis ubytování

Penzion Princ Vám nabízí příjemné a klidné ubytování v jakoukoliv roční dobu. V okolí je krásná příroda, cyklotrasy, kostel Nanebevzetí Panny Marie a nad městem se tyčí novogotický kostel sv. Jakuba z let 1852-1858 s křížovou cestou. V Ivančicích se narodil malíř secese Alfons Mucha a dalším známým rodákem je herec Vladimír Menšík. Ve městě můžete navštívit jejich expozice.

Celoroční ubytování s celkovou kapacitou 20 lůžek v jedno a dvoulůžkových pokojích nebo možnost ubytování v apartmánu.

Parkovat lze na parkovišti nebo v uzavřeném areálu.

Tipy na výlet

1. Moravský kras: Impozantní krasová oblast s množstvím jeskyní, propastí a zřícenin. Je ideální pro turistiku a poznávání tajemných podzemních světů, jako je například Punkevní jeskyně nebo Macocha.

2. Zámek Moravský Krumlov: Historický zámek s bohatou historií, kde je možné obdivovat pozoruhodné umělecké sbírky, včetně slavného cyklu Slovanská epopej od Alfonse Muchy.

3. Přírodní park Střední Pojihlaví: Malebná krajina s rozmanitým terénem a bohatou faunou a flórou, ideální pro turistiku, cykloturistiku nebo pozorování ptactva.

4. Zřícenina hradu Pernštejn: Impozantní zřícenina hradu ze 13. století, která stojí na skalním ostrohu nad obcí Nedvědice a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

5. Arboretum MZLU v Brně: Krásná zahrada s množstvím vzácných dřevin a květin, kde si můžete odpočinout a načerpat novou energii uprostřed přírody.

6. Zámek Rosice: Historický zámek v blízkosti Brna, který slouží jako kulturní a společenské centrum s pravidelnými výstavami, koncerty a dalšími akcemi.

7. Aqualand Moravia: Velký akvapark s množstvím bazénů, skluzavek a wellness zónou, který nabízí zábavu pro celou rodinu.

8. Vinařství Sonberk: Vinařství s výjimečným výhledem na řeku Dyji, kde si můžete vychutnat ochutnávku vín a prohlídku vinařského areálu.

9. Zámek Vranov nad Dyjí: Impozantní zámek s nádherným výhledem na řeku Dyji a přilehlý přírodní park Podyjí, kde se schovává mnoho přírodních krás.

10. Přírodní rezervace Mohyla míru: Historické památník, který připomíná bitvu u Slavkova (Austerlitz), jedno z největších střetnutí napoleonských válek.

V okolí se nachází mnoho turistických tras a vyhlídek.

Ceník ubytování
Restaurace

K dispozici je restaurace se zahradním stylovým altánem a salonkem, kde je 30 míst. Vhodný pro svatby, promoce, setkání absolventů škol, prezentace firem, interní školení atd.

  • Široký sortiment kvalitních moravských vín
  • Lahvové pivo 10° a 12°
  • Nealkoholické nápoje
  • Teplé a studené nápoje

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre