Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion Real se nachází v okrese Jablonec nad Nisou v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v obci Bedřichov. V letních měsících je to výchozí místo pro turistiku a cykloturistiku po Jizerských horách. Od penzionu se můžete vydat na rozhlednu Královka, po vyznačené stezce se dostanete k přehradě Josefův Důl do někdejší sklářské osady Kristiánov. V zimních měsících si na své přijdou milovníci zimních sportů. Přibližně 500m od penzionu se nachází Ski areál Bedřichov. Ubytování je vhodné pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi i skupiny přátel.

Tipy na výlet
 1. Bedřichovská přehrada: Tato malebná přehrada se nachází v Bedřichově a nabízí krásné výhledy a příležitost k procházkám v přírodě.

 2. Jizerské hory: Oblast Jizerských hor je ideální pro turistiku, cykloturistiku a v zimě pro běžkování či sjezdové lyžování.

 3. Riegrova stezka: Tato naučná stezka vedoucí z Bedřichova na Smědavu nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a informace o historii a přírodě regionu.

 4. Liberecká věž: Výhledová věž s rozhlednou v Liberci nabízí panoramatický výhled na okolní krajinu a město.

 5. Botanická zahrada Liberec: Návštěvníci mohou obdivovat exotické rostliny a květiny z celého světa v této rozlehlé botanické zahradě.

 6. Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou: Muzeum nabízí pohled do historie sklářství a výroby bižuterie v regionu.

 7. Krásná Maří: Přírodní rezervace s nádhernými skalními útvary, vyhlídkami a možnostmi pro turistiku v oblasti Jizerských hor.

 8. Josefsthaler Wasserfall: Malebný vodopád nacházející se v blízkosti obce Hejnice, ideální místo pro piknik či odpočinek.

 9. Černá Studnice: Vrchol hory s rozhlednou, která nabízí nádherný výhled na okolní krajinu, včetně Krkonoš a Ještědu.

 10. Zámek Sychrov: Klasický zámek ze 17. století, který nabízí prohlídky historických interiérů a krásnou zámeckou zahradu.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre