Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 1200 Kč
Pokoj/noc

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Náš penzion Valtice Rendezvous se nachází v tiché části sklepní ulice u městských hradeb města Valtice. Okolí města Valtice nabízí mnoho míst na výlety počínaje Lednicko-valtickým areálem až po známý Aqualand Moravia v Pasohlávkách.

K příjemně strávenému večeru na jižní Moravě patří autenticky sklenka dobrého vína. V penzionu mohou hosté posedět ve stylové vinárně nebo navštívit vinný sklípek a dopřát si degustaci, jak se patří. Krom výběru místních vín Vám můžeme nabídnout i víno přímo od majitele. Degustace se uskuteční od 8 osob, menší počet lidí po dohodě.

Vinný sklípek

V podzemních prostorách penzionu se nachází vinný sklípek s kapacitou 20 osob, kde se provádí řízené degustace. K výběru je až 80 vzorků vín (35 druhů) včetně kabinetních, pozdních sběrů či ledového vína. Krom známých odrůd budete mít možnost ochutnat i méně známé druhy jako jsou Pálava, Tramín v bobulích, Tramín žlutý, Aurelius, Hybernal, Chorvat (chuť po lesních jahodách). S vínem Vás seznámí místní vinař, který Vás provede všemi vzorky s výkladem a historií, včetně původu vína.

Tipy na výlet
 1. Zámek Valtice: Historický zámek, který je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO.

 2. Zámecký park Valtice: Rozlehlý park v anglickém stylu, který obklopuje zámek Valtice a nabízí nádherné procházky mezi stromy, sochami a historickými budovami.

 3. Kolonáda na Reistně: Romantická vyhlídka nedaleko Valtic, odkud je krásný výhled na okolní krajinu a zámek Lednice.

 4. Apollónův chrám: Klasicistní stavba, která se nachází v zámeckém parku Valtice, a sloužila jako lovecký pavilon.

 5. Vinařství Valtice: Valtice je známé svou vinařskou tradicí. Navštivte místní vinařství, ochutnejte vína a dozvězte se více o výrobě vína v této oblasti.

 6. Naučná stezka Valtické rybníky: Procházka kolem valtických rybníků s informačními tabulemi o fauně a flóře.

 7. Rendez-vous (Dianin chrám): Další romantická stavba v Lednicko-valtickém areálu, tentokrát ve tvaru malého chrámu zasvěceného bohyni Dianě.

 8. Kostel Nanebevzetí Panny Marie: Barokní kostel se nachází v centru Valtic a je významnou kulturní památkou.

 9. Naučná stezka Pálava: Přírodní rezervace Pálava se nachází nedaleko Valtic a nabízí nádherné výhledy na krajinu a možnost pozorovat vzácné rostliny a živočichy.

 10. Zámek Lednice: Nádherný zámek v sousedním Lednici, který je také součástí Lednicko-valtického areálu, a je obklopen nádherným parkem s řadou romantických staveb.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre