Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 1550 Kč
Osoba/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion Rustico se nachází v Bučovicích v okrese Vyškov v krásném Jihomoravském kraji. Maximální komfort a pohodlí nabízí náš nově vybudovaný a moderně zařízení penzion a můžete ho najít v centru města. Ubytování je u nás vhodné pro rodiny s dětmi, pro přátelé, ale i pro kolegy, kterým v případě zájmu rádi zajistíme uspořádání firemního večírku, rodinou oslavu či firemní akci v příjemné restauraci s terasou či ve vinném sklípku s posezením u krbu. Pro relaxaci těla i mysli skvěle poslouží wellness s nerezovým bazénem.

Pokud hledáte útulné a autentické ubytování, které vám přinese pocit domova a přitom vás odkáže na poklady regionu, rádi vám představíme Penzion Rustico.

Zde se zcela ponoříte do atmosféry venkovského života a současně užíváte moderního pohodlí, jelikož jsme oázou klidu. Nacházíme se v srdci Bučovic, malebného městečka s bohatou historií a unikátní architekturou. Naše ubytování je umístěno v tradičním rustikálním domě, který září autentičností a útulností. Každý pokoj je vybavený tak, aby vám poskytl maximální komfort a pocit domova.

Penzion se pyšní také výjimečnou polohou, která nabízí snadný přístup k mnoha přírodním krásám a kulturním památkám regionu Vyškov. Můžete se vydat na procházky malebnými vinohrady, objevit zříceniny hradů a zámků nebo se vydat na cyklistický výlet po okolních vesnicích. Naše ubytování zároveň umožňuje ponořit se do bohaté gastronomické scény regionu. V blízkosti penzionu najdete tradiční hospodu a restauraci, kde si můžete vybrat lahodné místní speciality a chutnat vynikající vína z místních vinic. Pro děti máme připravené zábavné a vzdělávací aktivity, které je zaujmou a zábavně je naučí o místním životě a tradicích.

Vstupte do světa pohody, tradice a autentičnosti v Penzionu Rustico v Bučovicích. Připravte se na nezapomenutelný pobyt plný objevování, relaxace a kulinářských požitků. Jsme tu, abychom vám nabídli útočiště, které vás nadchne svým šarmem a vytvoříte pro vás nezapomenutelné vzpomínky. Vítejte v Penzionu Rustico – vašem domově v srdci Bučovic.

Stravování

Uspořádáme pro Vás firemní večírek, rodinou oslavu, školení, setkání spolužáků nebo jen posezení s přáteli. Vaše akce se může konat v naší restauraci penzionu rustico nebo ve vinném sklepě s posezením u krbu. Zajistíme pro Vás teplou i studenou kuchyni, živou nebo reprodukovanou hudbu včetně promítání vašich snímků a videí na velkoplošné obrazovce.

Vinný sklípek

Vítejte ve vinárně Rustico, útulném ráji pro milovníky vína. V našem rodinném penzionu jsme si vzali vášeň pro víno za své a vytvořili jsme zde vlastní vinný sklípek. Naše víno je plodem lásky k vinařství a pečlivé práce s hrozny. Užijte si skvělou atmosféru naší vinárny, kde si můžete vychutnat širokou škálu našich unikátních vín. Od lahodných bílých až po elegantní červená vína, každé láhev je výjimečným důkazem naší vášně. Přijďte k nám a připijte si na život!

Tipy na výlet
 1. Zámek Bučovice: Nádherný renesanční zámek se nachází přímo v Bučovicích a nabízí prohlídky a kulturní akce.

 2. Vodní hrad Švihov: Tento impozantní hrad se nachází v obci Želetava, asi 30 km od Bučovic. Je obklopen vodním příkopem a představuje ukázku gotické vojenské architektury.

 3. Naučná stezka Rakovec: Asi 5 km dlouhá stezka vede přírodní rezervací Rakovec, kde se nachází mnoho vzácných rostlin a živočichů.

 4. Kostel svatého Václava ve Vyškově: Historický kostel z 13. století, který je důležitou památkou ve městě Vyškov.

 5. DinoPark Vyškov: Zábavní park s modely dinosaurů, dětským hřištěm a dalšími atrakcemi pro rodiny s dětmi.

 6. Sloup Nejsvětější Trojice ve Vyškově: Barokní sloup z 18. století, který je jedním z nejvýznamnějších památkových objektů ve městě.

 7. Muzeum moravských bratří ve Vyškově: Muzeum, které se zaměřuje na dějiny moravských bratří, jejich kulturu a vzdělávání.

 8. Přírodní rezervace Čebín: Chráněné území s bohatou flórou a faunou, které se nachází asi 20 km od Bučovic.

 9. Botanická zahrada Kateřinská: Nádherná zahrada s množstvím rostlin a květin, která se nachází u obce Kateřinská, nedaleko Bučovic.

 10. Koupaliště Bučovice: Městské koupaliště, kde si můžete užít osvěžení během horkých letních dnů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre