Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

22
Počet lůžek
4
Celkem pokojů
347
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Penzion SIGNUM LAUDIS najdete v krásné prvorepublikové vile ve městě Velké Hamry. Tato vila má bohatou historii sahající až do dvacátých let minulého století, kdy ji postavil Ing. A. Vosátko, významný místní stavitel. Původně sloužila jako jeho vlastní sídlo, avšak v roce 2009 byla kompletně zrekonstruována a přeměněna na penzion s pěti apartmány. Celková kapacita penzionu přesahuje 22 lůžek.

Celoroční ubytování v luxusní vile s nádhernou zahradou, vyžitím pro děti a zabaví se i celá rodina. K dispozici je kulečník, sauna, koupací sud, gril, dětský koutek, ping pong, zapůjčení kol, autodráha, curling, kuželky, dětské hřiště, deskové hry, solná sloj, stolní fotbal, pinball.

Apartmány penzionu SIGNUM LAUDIS jsou zařízeny s láskou a vkusem. V interiéru najdete prvky starožitného nábytku ze soukromých sbírek, které dodávají prostorům jedinečný šarm. Penzion nabízí velké množství služeb a možností volnočasového života. Zde si můžete užít skvělý celodenní program bez ohledu na počasí.

Penzion SIGNUM LAUDIS získal Zlatý certifikát kvality od Libereckého kraje, což svědčí o vysoké úrovni poskytovaných služeb. Personál penzionu se o vás postará jako o své nejlepší přátele a budete se cítit jako doma. K dispozici je dokonce i komorník, který vám bude k dispozici během pobytu, aby se o vás staral a splnil vaše přání.

Prostředí penzion SIGNUM LAUDIS vám nabídne klidnou a noblesní atmosféru, která se postará o váš duševní klid. Ať už si užíváte odpočinek v apartmánu nebo využíváte různé aktivity a služby, penzion vám poskytne nezapomenutelný pobyt plný pohody a péče.

Popis ubytování

Penzion nabízí celkovou kapacitu 22 lůžek. V každém apartmánu je možnost přistýlky. Celou atmosféru vily dokresluje starožitný nábytek ze soukromé sbírky, krásné původní zábradlí, vyniknutí trámové střešní konstrukce. 

Po dohodě je možné vzít s sebou domácí zvíře na vlastní odpovědnost a s venčením mimo areál penzionu.

Celý areál penzionu je oplocen.

Viktorie - Apartmán Viktorie se nachází v prvním podlaží a je jednoznačnou dominantou našeho penzionu. Apartmán o rozloze bezmála 170 metrů čtverečných zdobí původní parkety, štukové stropy, původní dřevěné obložení a je vybaven dobovým nábytkem. V hale je možné zahrát si na klavír, v jídelně je umístěno pianino. K apartmánu patří lodžie s posezením a krásným výhledem na zahradu. Apartmán má také samostatný vchod na zahradu. K apartmánu náleží dvě toalety a dvě koupelny, jedna se sprchovým koutem a jedna s vanou. Na zdech je možné vidět původní plány domu podle architekta Vosátka.

Radmila - Apartmán Radmila se nachází ve třetím nadzemním podlaží. Dispozice apartmánu odpovídají jednotce 2 + 1. V jedné místnosti se nachází kuchyň s jídelnou, v dalších dvou místnostech jsou ložnice. Lůžka jsou koncipována jako jedna manželská postel v jednom pokoji a dvě single postele ve druhém pokoji. Pokoje jsou světlé s příjemným výhled na zahradu a na kostelík na náměstí. K apartmánu patří koupelna se dvěma toaletami.

Liběna - Apartmán Liběna se nachází ve třetím nadzemním podlaží. Dispozice apartmánu odpovídají jednotce 2 + 1. V jedné místnosti se nachází kuchyň s jídelnou, v dalších dvou místnostech jsou ložnice. Lůžka jsou koncipována jako jedna manželská postel v jednom pokoji a dvě single postele ve druhém pokoji. Z pokoje je příjemný výhled na zahradu. 

Sttela - Apartmán Stella se nachází v nejvyšším, tedy čtvrtém podlaží penzionu. Apartmán vyniká zejména odhalenými šikminami střešní konstrukce, střešními okny je k dispozici krásný výhled do přilehlého okolí včetně krásné vodné elektrárny postavené na přelomu 19. a 20. století. Apartmán má tři ložnice, kuchyň s jídelnou a prostornou halu. K apartmánu rovněž patří koupelna a dvě toalety. Lůžka jsou koncipována jako manželská postel plus single postel v jednom pokoji, dvě single postele ve druhém pokoji a jedna samostatná postel ve třetím pokoji.

Kompletní ceník
počet osob 
15.12.2022-31.3.2023
30.6.-15.12.2022
 RADMILA / LIBĚNA      
  1 720 Kč 756 Kč
   2 1248 Kč 1310 Kč
  3 1740 Kč 1827 Kč
  4 2188 Kč 2297 Kč
  dodaná postel 400 Kč 420 Kč
STELLA      
  1 840 Kč 882 Kč
  2 1452 Kč 1525 Kč
  3 1968 Kč 2066 Kč
  4 2430 Kč 2552 Kč
  5 2888 Kč 3082 Kč
  6 3290 Kč 3455 Kč
  dodaná postel 400 Kč 420 Kč
VIKTORIE      
  1 960 Kč 1008 Kč
  2 1740 Kč 1827 Kč
  3 2382 Kč 2501 Kč
  4 2898 Kč 3043 Kč
  5 3388 Kč 3557 Kč
  6 3862 Kč 4055 Kč
  dodaná postel 400 Kč 420 Kč
Vybavení
 • * plnohodnotná kuchyň s ledničkou, čtyř plotýnkovým elektro vařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, remoskou, nádobím pro vaření i konzumaci
 • * stůl s příslušným počtem židlí
 • * WIFI
 • * TV + DVD přehrávač (DVD k zapůjčení)
 • * lůžkoviny, ručníky
 • * možnost zapůjčit fén, espressovar, toustovač
 • Pro rodiny s dětmi je k dispozici přebalovací podložka, dětská židlička i dětská postýlka.
Tipy na výlet
 1. Jizerské hory: Oblast je ideální pro turistiku, cyklistiku nebo zimní sporty.

 2. Městské koupaliště Jablonec nad Nisou: Skvělé místo pro osvěžení v horkých letních dnech.

 3. Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou: Zajímavé muzeum, kde se můžete dozvědět více o sklářství a výrobě bižuterie.

 4. Kostel svaté Anny ve Velkých Hamrech: Krásný historický kostel v centru města.

 5. Botanická zahrada a Zoo Liberec: Výborný výlet pro rodiny s dětmi, kde můžete vidět různé druhy zvířat i rostlin.

 6. Ještěd: Ikonický vrchol s televizním vysílačem a hotelem, který nabízí nádherný výhled na okolí.

 7. Bělá pod Bezdězem: Historické město s hradem a řadou dalších památek.

 8. Koupaliště Tanvald: Místo s bazény a tobogány, které si určitě zamilují děti.

 9. Jizerská magistrála: Oblíbená trasa pro běžecké lyžování, ale také pro cyklistiku nebo pěší turistiku.

 10. Harrachov - skokanské můstky a sklárna: Harrachov je známý svými skokanskými můstky a také sklárnou, kde můžete vidět výrobu skla.

 11. Dětský park Severák: V zimě lyžařský areál a v létě místo s atrakcemi pro děti.

 12. Frýdlantský zámek: Nádherný zámek s bohatou historií a nádherným parkem.

 13. Krásná Studánka: Přírodní rezervace s krásným výhledem na Jizerské hory.

 14. Slovanka - rozhledna: Jedna z nejstarších železných rozhleden v Evropě, odkud je krásný výhled na okolí.

 15. Babylon Liberec: Krytý zábavní park s aquaparkem, lunaparkem, laser game a mnoha dalšími atrakcemi.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre