Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion u Čabalů se nachází ve Znojmě v obci Lukov, které jsou v těsné blízkosti Rakouských hranic. Okolí penzionu je ideálním místem pro turisty, cyklisty, možnost koupání ve Vranovské přehradě návštěvy hradů a zámků a děti jistě ocení ZOO.

Penzion září novotou – byl otevřen na začátku sezóny v roce 2003. Přivítá vás útulná rodinná atmosféra – rodinné prostředí penzionu je dáno i jeho velikostí: nabízí ubytování v sedmi pokojích, takže budete moci prožít svůj pobyt v nerušené atmosféře. Můžete u nás pořádat soukromé oslavy, večírky nebo Sivlestra.

Tipy na výlet

1. Národní park Podyjí: Tento nádherný národní park nabízí mnoho přírodních krás, stezek pro pěší turistiku a cyklistiku a řeku Dyji, která protéká údolím.

2. Znojemský hrad: Historický hrad ze 11. století, který byl součástí opevnění města Znojma, nabízí krásný výhled na město a okolí.

3. Rotunda svatého Kříže: Tato románská rotunda je jedním z nejstarších a nejcennějších architektonických památek v České republice a je známá svými unikátními nástěnnými malbami.

4. Znojemské podzemí: Rozsáhlá síť podzemních chodeb a sklepů pod městem Znojmo, která byla vytvořena ve středověku a sloužila jako úkryt a skladovací prostory.

5. Louka Monastery: Bývalý cisterciácký klášter, který byl založen ve 12. století a dnes slouží jako vinařství a kulturní centrum.

6. Znojemská radnice: Historická budova radnice se zajímavou architekturou a hodinovou věží, ze které je krásný výhled na město.

7. Kostel svatého Mikuláše: Gotický kostel ze 14. století s barokním interiérem, který je jedním z nejvýznamnějších duchovních staveb ve Znojmě.

8. Vinařství Znovín Znojmo: Navštivte toto populární vinařství, kde si můžete vychutnat prohlídku vinných sklepů a ochutnat vína z regionu.

9. Zámek Vranov nad Dyjí: Impozantní barokní zámek ležící na skalním útesu nad řekou Dyjí, který nabízí prohlídky interiérů a krásné zahrady.

10. Dolní mlýn u Slupu: Historický vodní mlýn, který byl přestavěn na ekocentrum a nabízí možnost ubytování, prohlídky a různé ekologické aktivity.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre