Přidat ubytování Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Rodinný penzion hotelového typu a restauraci U Halmů najdete v blízkosti centra města Hustopeče. Zde Vás mile překvapí kvalitní zázemí na vaší dovolené nebo na pracovní cestě v moderních a vkusně vybavených pokojích.

Dle Vašeho vkusu a potřeb vám nabídneme ubytování v útulných dvolůžkových a čtyřlůžkových pokojích.
Každý pokoj má vlastní koupelnu, WC, televizi, malou chladničku a možnost připojení k internetu zdarma!

V restauraci se můžete těšit na hotová jídla, minutky, speciality a k tomu si dát točené pivo. Vhodné místo na uspořádání rodinných oslav či svatební hostiny. Všechny naše pokoje a společné vnitřní prostory jsou nekuřácké.

Stravování

V restauraci se můžete těšit na hotová jídla, minutky, speciality a k tomu si dát točené pivo.
Vhodné místo na uspořádání rodinných oslav či svatební hostiny.

Všechny naše pokoje a společné vnitřní prostory jsou nekuřácké.

Kapacita

Maximální počet lůžek včetně přistýlek: 18

 • 1 x apartmá – 2 x dvoulůžkový menší pokoj s 1 koupelnou
 • 1 x dvoulůžkový s manželskou postelí
 • 3 x třílůžkový
 • 3 x přistýlka
 • 1 x garáž zdarma
Tipy na výlet
 1. Pálava - Chráněná krajinná oblast Pálava je jedno z nejkrásnějších míst v okolí Hustopeče, s malebnými vinicemi, vápencovými útesy a unikátní flórou a faunou.

 2. Lednicko-Valtický areál - Tento rozsáhlý komplex zahrad, zámků a památek je zapsán na seznamu UNESCO a je ideálním místem pro procházky, cyklistiku nebo pikniky.

 3. Zámek Mikulov - Historický zámek v srdci města Mikulov nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a zajímavé expozice včetně obrazárny a lapidária.

 4. Svatý kopeček u Mikulova - Toto náboženské poutní místo s kaplí sv. Šebestiána je oblíbeným cílem turistů díky krásným výhledům na město Mikulov a Pálavské vrchy.

 5. Vinařské sklepy - Hustopeče a okolní obce jsou známé svými vinařskými sklepy, kde si můžete ochutnat místní vína a zakoupit si lahodné moravské víno.

 6. Naučná stezka Hustopeče - Procházka touto naučnou stezkou vás provede městem Hustopeče a jeho okolím a seznámí vás s historií a zajímavostmi tohoto regionu.

 7. Novomlýnské nádrže - Tyto tři vodní nádrže nedaleko Hustopečí jsou oblíbeným místem pro relaxaci, rybaření, koupání a vodní sporty.

 8. Archeopark Pavlov - Tento archeologický park nabízí návštěvníkům možnost seznámit se s pravěkým osídlením v oblasti a prohlédnout si rekonstrukce pravěkých obydlí.

 9. Kočičí hrádek - Unikátní kamenná stavba ve tvaru kočičí hlavy, která se nachází v obci Šakvice. Je to neobvyklá a fotogenická turistická atrakce.

 10. Kostel sv. Václava v Divákách - Tento barokní kostel z 18. století se nachází v malebné vinařské obci Diváky a je obklopený starými vinařskými domky.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre