Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 600 Kč

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion u Heřmánků se nachází v jižních Čechách ve městě Volary nedaleko od Boubína a Lipenské přehrady. Volary se nacházejí na území CHKO Šumava a při hranici NP Šumava. Okolí nabízí krásnou šumavskou krajinu s možností turistiky, houbaření, rybaření, cyklistiky i pro vodáky. Ubytování je vhodné v jakémkoliv ročním období pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel, kteří si chtějí odpočinout od každodenního shonu a vychutnat si krásný výhled na vrcholy hor Bobík a Boubín, klid a společně strávený čas.

Celoročně penzion poskytuje ubytování při pracovních cestách možno včetně snídaní a večeří.

Pro ještě větší zpříjemnění pobytu Vám penzion zařídí masáže. Vyrazit můžete celá rodina a v městském krytém bazénu se vyřádí děti, vy si dopřejete konopné koupele či zábaly.
V letních i zimních měsících se nebudete nudit. V létě místo nabízí sjíždění Vltavy, mnoho cyklostezek a nespočet výletů, například Boubínský prales, Medvědí stezka, Plešné jezero, Schwarzenberský plavební kanál, Údolí Vydry, Hrad a zámek Český Krumlov a mnoho dalšího.
V zimních měsících je na výběr z několika sjezdových tratí i běžeckých stop.

Kapacita ubytování

Nabízí dvoulůžkové až pětilůžkové pokoje. Ubytovat se můžete celkem v sedmi pokojích a jednom apartmánu. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, rychlovarnou konvicí, lednicí, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. 

Stravování

Na požádání Vám zajistíme snídaně a večeře.

Zahrada a odpočinek

K ubytování patří velká zahrada s jezírkem. Ke každodennímu vyžití je zde pergola s grilem, pingpongový stůl a děti jistě ocení dětské hřiště s domečkem, trampolínou, houpačkou a skluzavkou. V teplých dnech se schladíte ve venkovním bazénku.

Nabídka penzionu
  • Masáže
  • Lyžování
  • Sjíždění Vltavy
  • Cyklistika a bruslení
Tipy na výlet

Národní park Šumava - největší chráněné území v České republice, které se rozkládá na pomezí Čech, Bavorska a Rakouska. Park nabízí mnoho turistických tras, cyklostezek a výletů na kolech.
Muzeum Šumavy - muzeum, které se zaměřuje na historii a kulturu Šumavy. Muzeum má rozsáhlé sbírky archeologických nálezů, historických dokumentů a uměleckých děl.
Kostel sv. Václava - krásný kostel, který se nachází v centru města. Kostel je postaven v barokním stylu a ukrývá mnoho uměleckých děl.
Koupání v přírodním koupališti Volary - ideální místo pro osvěžení v letních měsících. Koupaliště se nachází v blízkosti řeky Vltavy a nabízí mnoho atrakcí pro děti i dospělé.
Vodácký výlet po řece Vltavě - pro ty, kteří mají rádi vodní sporty, je výlet po řece Vltavě skvělou volbou. Řeka Vltava je vhodná pro vodáky všech úrovní.
Cykloturistika - v okolí Volary je mnoho cyklostezek, které vedou přes malebnou krajinu a historické památky.
Návštěva města Český Krumlov - krásné historické město, které se nachází asi 30 km od Volary. Český Krumlov nabízí mnoho historických památek, jako je například zámek nebo katedrála.
Skiareál Lipno - ideální místo pro lyžování a snowboarding v zimních měsících. Skiareál se nachází asi 40 km od Volary a nabízí mnoho sjezdovek pro lyžaře všech úrovní. 

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre