Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion U Hlavičků se nachází v okrese Jablonec nad Nisou s malebnou krajinou a mnoha turistickými i cyklistickými místy. Dobře značené turistické trasy zavedou návštěvníky na nejzajímavější místa Jizerských hor. Vstoupit do jizerskohorských lesů můžete z Hrabětic, Maxova či Bedřichova. Při pobytu s rodinou děti jistě ocení návštěvu Libereckého Zoo, adrenalin zažijete při výpravě na bobovou dráhu. V zimních měsících je nedaleko od ubytování Skiareál severák jak pro děti i dospělé.

Penzion U Hlavičků má celkovou kapacitou 24 lůžek v 8 pokojích. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. 

Pokoje nejsou vybaveny varnou konvicí ani ledničkou, ale lze se s maminkami domluvit na případném umístění svačinek do lednice a nebo ohřátí příkrmů a mlíčka.

Po dohodě s majitelem si s sebou můžete vzít svého čtyřnohého mazlíčka. Parkování je možné přímo u objektu.

V penzionu je k dispozici společenská místnost s televizí a salónek pro 15 osob. V případě potřeby se můžete zdarma připojit k Wifi internetu. Pro milovníky sportu je k dispozici úschovna kol a lyží.

U domu se nachází venkovní otevřená terasa s možností grilování a příjemného posezení se sklenkou něčeho dobrého, včetně čepovaného piva.

Kapacita ubytování

Penzion U Hlavičků má celkovou kapacitou 24 lůžek v 8 pokojích. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. 

Stravování

K Vašemu pobytu si můžete domluvit snídaně, večeře či polopenzi. 
V rámci polopenze podáváme snídaně formou švédského stolu a večeře připravujeme dle starých českých receptur, polévka a hlavní chod. V případě sportovních soustředění připravíme vyváženou, nízkokalorickou stravu, bezlepkovou dietu nebo vegetariánské pokrmy.

Vybavení
  • možnost zapůjčení dětské postýlky
  • 2 dětské židličky
  • za poplatek je možné si zapůjčit dětský kočárek nebo dětskou postýlku s pevnou matrací a lůžkoviny
  • společenská místnost
  • zahrada s grilem a bazénem
  • wifi připojení
  • parkování u objektu
Tipy na výlet

1. Kostel sv. Jana Nepomuckého: Překrásný barokní kostel z 18. století, který je dominantou městečka a jeho okolí. Jeho věž je viditelná z daleka a interiér kostela je bohatě zdobený.

2. Přírodní rezervace Černá Studnice: Nedaleko Janova nad Nisou se nachází přírodní rezervace s vrcholem Černá Studnice (869 m n.m.). Na vrcholu je rozhledna, odkud je nádherný výhled na krajinu Jizerských hor.

3. Lyžařský areál Janov nad Nisou: Oblíbený lyžařský areál vhodný pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře. Nabízí sjezdovky, běžecké trasy a snowpark.

4. Jezdecký areál Janov nad Nisou: Areál, který nabízí možnost jízdy na koni pro děti i dospělé, výcvik a prohlídky stájí.

5. Turistické a cyklistické trasy: V okolí Janova nad Nisou se nachází mnoho turistických a cyklistických tras, které vedou přes krásné lesy, údolí a horské vrcholy Jizerských hor.

6. Rašeliniště Jizery: Přírodní památka, kde můžete pozorovat jedinečnou flóru a faunu, která se zde vyvinula na rašeliništích a mokřadech.

7. Krásná Máří: Historická usedlost a bývalý sklářský dvůr, kde se dnes nachází restaurace a penzion.

8. Přehrada Josefův Důl: Vodní nádrž nedaleko Janova nad Nisou, která je oblíbeným místem pro pěší výlety, rybaření a rekreaci u vody.

9. Lesní divadlo: Letní scéna, kde se konají divadelní představení, koncerty a kulturní akce v příjemném prostředí lesa.

10. Jizerská Huť: Historická sklářská huť, která stojí v osadě Dolní Maxov nedaleko Janova nad Nisou. Dnes slouží jako muzeum a galerie s exponáty týkajícími se sklářského řemesla a jeho historie v regionu.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre