Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion U Petrjánošů se nachází v Moravské Nové Vsi, v okrese Břeclav, ve vinařském kraji s nekonečnou nabídkou výletů. Kraj a okolí nadchne svou tradicí, folklórem, vinařstvím a najdete zde spoustu kulturních památek.
Dovolená u nás je ideálním místem pro dovolenou s dětmi nebo pro kamarády, kteří chtějí vyrazit za vínem i ze degustaci vín v našem vinném sklípku.

Tipy na výlet

Moravská Nová Ves je obec v Jihomoravském kraji, která se nachází v malebném okolí mezi vinařskými poli a přírodními rezervacemi. Zde je 10 zajímavých míst v okolí, které byste mohl navštívit:

 1. Lednicko-valtický areál - rozlehlý kulturně-krajinný komplex, který je zapsán na seznamu UNESCO. Zahrnuje Lednický zámek, Valtický zámek, zámecký park a další stavby.

 2. Mikulov - malebné historické město s dominantou Mikulovský zámek, který pořádá různé výstavy a akce. V okolí se nachází i Svatý kopeček s poutním kostelem sv. Šebestiána.

 3. Pálava - chráněná krajinná oblast, která je známá svým vinařstvím a krásnými vápencovými útvary. Nabízí nádherné výhledy a možnosti turistiky i cykloturistiky.

 4. Aqualand Moravia - moderní vodní park s více než 20 bazény a tobogány, který se nachází v Pasohlávkách. Ideální místo pro rodiny s dětmi.

 5. Zřícenina hradu Dívčí hrady - pozůstatky hradu, který se nachází na vrcholu Děvín, nejvyšším vrcholu Pálavy. Nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

 6. Naučná stezka Pohansko - archeologické naleziště, které se nachází v blízkosti Břeclavi. Procházka po naučné stezce vás seznámí s historií a kulturou starých Slovanů.

 7. Vinařská oblast Velké Pavlovice - jedna z nejznámějších vinařských oblastí v České republice. Navštivte zdejší vinařství, ochutnejte místní víno a prohlédněte si krajinu plnou vinic.

 8. Archeopark Pavlov - interaktivní muzeum, které se zaměřuje na pravěkou historii a kulturu. Naleznete zde rekonstrukce pravěkých staveb a nástrojů, stejně jako expozice o pravěkém životě.

 9. Zámek Milotice - barokní zámek s rozsáhlým parkem a zahradou. Ideální pro procházky a pikniky v krásném prostředí.

 10. Vodní nádrž Nové Mlýny - oblíbená rekreační oblast s možností koupání, rybaření, jachtingu a windsurfingu.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre