Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 1560 Kč
Vyberte typ

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion kromě ubytování nabízí restauraci se salónkem i venkovní zahrádkou a jídla připravovaná na grilu. Kuchyně se zaměřuje na přípravu jídel mexické a country – tex -mex kuchyně. Mezi nejoblíbenější patří naše hovězí steaky. Dále můžete využít jezdecký klub, horolezení a cykloturistiku.
Užít si můžete i relaxaci v privátní sauně, kde můžete relaxovat s partnerem, rodinou, či přáteli.

Celková kapacita ubytování penzionu je 18 lůžek.
Ubytování poskytujeme ve dvou a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou útulně vybaveny dřevěným nábytkem ve stylu country a western. Na požádání je možnost zapůjčit dětskou postýlku.

Okouzlí Vás výhledy na Blansko a přilehlou malebnou krajinu. Rozlehlé lesy s celou řadou lesních cest a cyklostezek poskytují v létě ideální terény pro cykloturistiku či jízdu na koni a nabízejí rovněž možnost vycházek pro milovníky přírody i náruživé houbaře. V blízkosti můžete navštívit aquaparku v Blansku i Kuřimi nebo si odpočinout u přírodního koupání.

Tipy na výlet

1. Moravský kras: Tento krasový útvar je jedním z nejkrásnějších a nejzajímavějších míst v okolí Blanska. Nabízí mnoho jeskyní, propastí a krasových pramenů, které stojí za návštěvu.

2. Jeskyně Macocha a propast Macocha: Tyto dvě turistické atrakce jsou součástí Moravského krasu. Macocha je propast hluboká 138 metrů a jeskyně Macocha je známá svými krápníky a podzemním řekou Punkva.

3. Zámek Blansko: Tento renesanční zámek se nachází ve městě Blansko a je obklopený krásným parkem. Nabízí prohlídky interiérů a pořádá různé kulturní akce.

4. Hrad Rychvald: Ruiny hradu Rychvald se nacházejí asi 5 km jihozápadně od Blanska. Hrad byl založen ve 13. století a dnes z něj zbývají pouze zříceniny, které stojí za prozkoumání.

5. Hrad Veveří: Tento středověký hrad se nachází nedaleko Brna, asi 20 km od Blanska. Nabízí krásné výhledy na přehradu Brno a okolní krajinu.

6. Vodní nádrž Brno: Tato přehrada se nachází severozápadně od Brna a nabízí krásné místo pro pikniky, procházky nebo jízdu na kole.

7. Klamova zahrada: Tento botanický park se nachází v Blansku a nabízí mnoho druhů rostlin, stromů a květin, které lze obdivovat během procházky.

8. Muzeum Blansko: Toto muzeum je zaměřeno na historii a kulturu regionu Blansko. Zde můžete vidět různé výstavy věnované archeologii, historii a umění.

9. Kostel sv. Martina: Tento gotický kostel z 13. století se nachází v centru Blanska a je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších památek ve městě.

10. Svojanovské údolí: Toto údolí se nachází jižně od Blanska a je obklopeno krásnou přírodou. Je ideálním místem pro pěší turistiku a nabízí několik turistických tras.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre