Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 1000 Kč
Vyberte typ

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion U Urbanů se nachází v Ivančicích v klidné části u lesa s vlastní zahradou a venkovním posezením.
Přímo v penzionu je restaurace, kde se o Vás bude starat vyškolený personál, který Vám připraví výtečné jídlo a budete se sem rádi vracet.

Pokud by jste se náhodou nudili, tak si můžete zahrát kulečník a nebo pro milovníky rybaření je možnost chytat pstruhy v okolních řekách. V blízkosti můžete využít tenisový kurt, jízdu na koních nebo na kánoích, minigolf, zapůjčit si kola nebo večer navštívit noční klub.

Nabízí ubytování pro 15 osob v pěti pokojích a apartmánu s vlastním sociálním zařízením.
Z pokojů je příjemný výhled k lesům nebo do zahrady a parkování je zdarma.

  • Dvojlůžkový pokoj  pro jednu osobu              
  • Dvojlůžkový pokoj  pro dvě osoby                     
  • Dvojlůžkový pokoj  pro dvě osoby + přistýlka      
  • APARTMÁN                
Tipy na výlet

1. Moravský kras: Impozantní krasová oblast s množstvím jeskyní, propastí a zřícenin. Je ideální pro turistiku a poznávání tajemných podzemních světů, jako je například Punkevní jeskyně nebo Macocha.

2. Zámek Moravský Krumlov: Historický zámek s bohatou historií, kde je možné obdivovat pozoruhodné umělecké sbírky, včetně slavného cyklu Slovanská epopej od Alfonse Muchy.

3. Přírodní park Střední Pojihlaví: Malebná krajina s rozmanitým terénem a bohatou faunou a flórou, ideální pro turistiku, cykloturistiku nebo pozorování ptactva.

4. Zřícenina hradu Pernštejn: Impozantní zřícenina hradu ze 13. století, která stojí na skalním ostrohu nad obcí Nedvědice a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

5. Arboretum MZLU v Brně: Krásná zahrada s množstvím vzácných dřevin a květin, kde si můžete odpočinout a načerpat novou energii uprostřed přírody.

6. Zámek Rosice: Historický zámek v blízkosti Brna, který slouží jako kulturní a společenské centrum s pravidelnými výstavami, koncerty a dalšími akcemi.

7. Aqualand Moravia: Velký akvapark s množstvím bazénů, skluzavek a wellness zónou, který nabízí zábavu pro celou rodinu.

8. Vinařství Sonberk: Vinařství s výjimečným výhledem na řeku Dyji, kde si můžete vychutnat ochutnávku vín a prohlídku vinařského areálu.

9. Zámek Vranov nad Dyjí: Impozantní zámek s nádherným výhledem na řeku Dyji a přilehlý přírodní park Podyjí, kde se schovává mnoho přírodních krás.

10. Přírodní rezervace Mohyla míru: Historické památník, který připomíná bitvu u Slavkova (Austerlitz), jedno z největších střetnutí napoleonských válek. V okolí se nachází mnoho turistických tras a vyhlídek.

Ceník ubytování

Dvojlůžkový pokoj  pro jednu osobu 1.000,- Kč

Dvojlůžkový pokoj  pro dvě osoby 1.500,-,- Kč

Dvojlůžkový pokoj  pro dvě osoby + přistýlka 2000,- Kč

APARTMÁ  2.000,- Kč

Každá další přistýlka 500,- Kč
Poplatek za každého psa na den 200, -Kč

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre