Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Vybavení ubytování

Popis ubytování

Penzion U Veličky se nachází v malém městě Strážnice v okrese Hodonín. Město leží v nádherné přírodě Bílých Karpat a kvalitní moravské víno zde teče proudem na každém rohu. Okolí nabízí mnoho turistických cílů, cyklostezek, vyhlášený je i zdejší skanzen a zámek. Penzion a bistro U Veličky je místo, kde se snoubí romantika přírody, přilehlého zámeckého parku a neuvěřitelného díla – Baťova kanálu. Pohostinnost je zaručená, zde se dobře najíte a odpočinete, ale také můžete oslavovat narozeniny, významná životní jubilea, až po svatební hostiny.

Můžete si zde domluvit plavbu s kapitánem či si půjčit kajutovou loď či člun. Na své si přijdou i milovníci rybaření, přímo u penzionu je možnost chytání ryb.

Pro děti je možné připravit bohatý program. Nabízí možnost využití skákacího hradu, cukrovou vatu, ledovou tříšť, čerstvý popcorn, venkovní hřiště, dětský koutek, aquazorbing, a další zábavu…

Možnost ubytování ve stanech a karavanech je zde na Veličce možné. Stačí poptat Vaši návštěvu na kontaktech, přijet, rozložit a užít si pobyt na jižní Moravě!

Kapacita ubytování

Penzion U Veličky nabízí ubytování v dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji. Všechny pokoje mají společnou kuchyňku, kterou můžete každý den využívat. 
K dispozici je přistýlka, parkování přímo u objektu a Wi-Fi připojení zdarma. 
Po domluvě si s sebou můžete vzít svého čtyřnohého mazlíčka. 

Stravování

Připlatit si můžete za snídaně. Stravování je možné dohodnout v bistru při penzionu.
V rámci občerstvení si můžete pochutnat například na pivu Ferdinand, či nealko Birellu, fantastickém grilovaném kolenu na černém pivu a dalších dobrotách.

Tipy na výlet

Okres Hodonín nabízí mnoho zajímavých míst a aktivit pro výlety.
Zde je několik tipů, které byste mohli zvážit při plánování výletu v tomto regionu:
Mikulov: Historické město Mikulov je jedním z nejkrásnějších měst v Jihomoravském kraji. Navštivte zdejší zámek, Dietrichsteinskou hrobku, Svatý kopeček a procházejte se po malebných uličkách starého města.
Lednicko-valtický areál: Tento rozlehlý zámecký a parkový komplex je zapsán na seznamu UNESCO a nabízí nádherné zámky, zahrady a romantické stavby, jako jsou Minaret, Janohrad nebo Apollónův chrám.
Vinařství a vinné sklípky: Jihomoravský kraj je proslulý svou vinařskou tradicí. Navštivte některé z mnoha vinařství a sklípků v regionu, jako je Velké Bílovice nebo Zaječí, a ochutnejte místní vína.
Pálava: Tento chráněný krajinný útvar s vápencovými skalami nabízí nádherné výhledy a přírodní scenérie. Vydejte se na turistický výlet na vrcholy Děvín, Kočičí skála nebo Svatý kopeček.
Baťův kanál: Tento historický vodní kanál je vhodný pro cykloturistiku, vodáctví a procházky. Můžete se plavit na lodi nebo si půjčit kolo a projet se po cyklostezce podél kanálu.
Vodní nádrž Nové Mlýny: Tato rozlehlá vodní nádrž je ideální pro milovníky vodních sportů, rybaření nebo relaxaci na pláži. Navštivte také zdejší ornitologickou rezervaci s koloniemi vzácných ptáků.
Hrad Buchlov: Tento impozantní hrad se nachází na vrcholu kopce a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Prohlédněte si hradní interiéry a zjistěte více o jeho historii.
Milotický zámek: Navštivte tento barokní zámek s krásnou zahradou a vinným sklepem. Prohlédněte si zámecké interiéry a užijte si procházku po zámeckém parku.
Skanzen Strážnice: Tento lidový skanzen představuje ukázky tradičního lidového stavitelství a řemesel z různých částí regionu. Navštivte tuto živoucí ukázku lidové kultury a zjistěte více o historii a způsobu života naší předků.
Termální lázně Luhačovice: Tento lázeňský areál nabízí léčebné prameny, wellness procedury a krásnou architekturu od architekta Dušana Jurkoviče. Ideální místo pro relaxaci a regeneraci.

Video

Virtuální prohlídka

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre