Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 550 Kč

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička se nachází v lokalitě „Těšických búd“ v Mikulčicích s dlouhou tradicí vinařství. Rodinný penzion a vinařství nabízí příjemné ubytování v moderních pokojích na víkend či delší pobyt. Ubytování si zde obohatíte ve vinařství, kde se provádí řízené degustace s nabídkou až deseti vín a s prohlídkou. Oblast je vhodná pro cykloturistiku a je charakteristická množstvím folklorních a vinařských akcí.

Vinařství

Vinařství Maláník-Osička s.r.o. - Mikulčice je malou rodinnou firmou, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vinařství vychází z dlouholeté vinařské tradice, která začala v roce 1960, kdy Štěpán Maláník ukončil studia na Vinařské škole ve Valticích a v roce 1967 vysadil první vinice. Ty byly postupně rozšiřovány za pomocí syna Jana Maláníka, zetě Vladimíra Osičky a rodinných příslušníků.

Tipy na výlet

Mikulčice, okres Hodonín, je oblast s bohatou historií a nádhernou přírodou. Zde je seznam 10 zajímavých míst v okolí:

 1. Archeologický areál Mikulčice-Valy: Toto významné archeologické naleziště patří k nejvýznamnějším památkám Velkomoravské říše. Můžete zde navštívit muzeum, kostel a další historické objekty.

 2. Slovácká dědina: Skanzen v obci Strážnice, kde si můžete prohlédnout tradiční slováckou architekturu a způsob života.

 3. Pálava: Překrásná přírodní oblast s vápencovými útesy, vinicemi a historickými památkami. Ideální místo pro pěší turistiku, cykloturistiku a vinařské zážitky.

 4. Zámek Lednice: Nádherný zámek s rozlehlým parkem a zahradami, který je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu UNESCO.

 5. Vinařské centrum Mikulov: Navštivte toto centrum a ochutnejte místní vína, zjistěte více o vinařství v regionu a prohlédněte si historické sklepy.

 6. Vodní nádrž Nové Mlýny: Oblíbená rekreační oblast s možností koupání, rybaření, jachtingu a pozorování ptactva.

 7. Zámek Milotice: Barokní zámek s krásnou zahradou, kde se konají kulturní akce a výstavy.

 8. Baťův kanál: Tento historický vodní kanál spojuje řeku Moravu a Dyji a nabízí možnosti pro cykloturistiku, vodácké výlety a prohlídky zajímavých technických památek.

 9. Národní park Podyjí: Malebná řeka Dyje protéká hlubokými údolími a lesy, které skrývají vzácné rostliny a živočichy. Park nabízí mnoho turistických tras a vyhlídek.

 10. Ratíškovické hájovny: Malebná oblast lužních lesů kolem soutoku Moravy a Dyje, která je domovem mnoha druhů ptáků a rostlin. Ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre