Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Penzion Vyhlídka se nachází v Jižních Čechách, v obci Lutová, která je částí Chlumu u Třeboně. Tato oblast Třeboňska je velmi oblíbenou destinací, protože nabízí nádhernou přírodu plnou lesů, rybníků a řek. Domácí prostředí je jak dělané pro rodinnou dovolenou nebo pro dovolenou s přáteli. V okolí penzionu najdete širokou škálu turistických stezek a cyklotras. Pokud preferujete pěší výlety, hned za vsí začínají lesy, plné hub a borůvek.
Ubytovat se u nás můžete i ve větších skupinkách. Vzhledem k velké ubytovací kapacitě penzionu Vyhlídka jim na rozdíl od menších ubytovacích zřizovatelů můžeme vyjít vstříc.

Tipy na výlet

V okolí Chlum u Třeboně v okrese Jindřichův Hradec najdete několik zajímavých míst, které stojí za návštěvu.

Zde je 10 tipů na místa, která byste měli zvážit:

1. Třeboňsko: Třeboňsko je chráněná krajinná oblast, která zahrnuje mnoho rybníků a mokřadů. Je ideálním místem pro pěší turistiku, cyklistiku a pozorování ptáků.

2. Zámek Třeboň: Historický zámek ve městě Třeboň je jedním z nejvýznamnějších renesančních sídel v České republice. Prohlídka zámku vám nabídne pohled do života šlechty v minulých staletích.

3. Masarykovo náměstí v Třeboni: Toto malebné náměstí ve středu Třeboně nabízí řadu historických budov, obchodů a restaurací.

4. Schwarzenberská hrobka: Nachází se v Třeboni a je posledním odpočinkovým místem pro členy šlechtické rodiny Schwarzenbergů.

5. Zlatá stoka: Historický vodní kanál, který byl vybudován ve 16. století pro zavlažování rybníků a zemědělských pozemků v okolí Třeboně.

6. Jindřichův Hradec: Město s historickým centrem a impozantním zámkem, který nabízí krásný výhled na město a okolí.

7. Kostel sv. Víta ve Veselí nad Lužnicí: Barokní kostel s bohatou výzdobou a zajímavou historií.

8. Rožmberk nad Vltavou: Malebné městečko s krásným hradem a historickým centrem, které si můžete prohlédnout při procházce.

9. Rybník Rožmberk: Největší rybník v České republice, který je oblíbeným místem pro rybolov a vodní sporty.

10. Město Český Krumlov: Patří mezi nejkrásnější města v České republice a je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Nabízí hrad, zámek a malebné historické centrum s úzkými uličkami a barokními i renesančními domy.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre