Přidat ubytování Přihlášení

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Pokud hledáte klidné místo v centru Brna a zároveň v blízkosti přírody pro Váš individuální či skupinový pobyt, školení, konferenci či prezentaci, tak jste na správném místě.

Je původní rodinnou vilou z konce 19. století, vystavěnou v rozlehlé zahradě Masarykovy čtvrti, na dohled od areálu nynějšího brněnského výstaviště. Zahrada byla v době vzniku stavby osázena mnohými dnes již stoletými jehličnatými i listnatými stromy. Jak zahrada, tak i budova prošly v průběhu let mnohými změnami.

Penzion Zahrada Vám nabízí ubytování v Brně ve zcela unikátním prostředí Masarykovy čtvrti. Ačkoliv je penzion umístěn v rozsáhlé zahradě se staletými stromy, je odsud vše takříkajíc „po ruce”. O Brně se říká, že ať se z centra města vydáte jakýmkoli směrem, jste vždy nejpozději do deseti minut v lese. O nás to platí obráceně. Kamkoli se z našeho penzionu vydáte autem či pěšky, jste do deseti minut na každém důležitém místě Brna. Od nás trvá pět minut pěšky do areálu Brněnského Výstaviště BVV, pět minut jízdy autem do centra Brna. O mnoho déle Vám nepotrvá ani cesta na Masarykův okruh-GRAND PRIX či na Brněnskou přehradu.

Kapacita ubytování

Ubytování si můžete vybrat ve dvou kategoriích s celkovou kapacitou  42 lůžek s možností tří přistýlek:

  • Hotelová část - 12 dvoulůžkových pokojů s předsíní, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Pokoj je vybaven televizí. Dva z pokojů jsou bezbariérové
  • Turistická část - 6 dvoulůžkových pokojů a dva pokoje třílůžkové. Sociální zařízení je na chodbě, zvlášť pro ženy a muže.

Ostatní prostory k využití

  • velký jednací sál
  • malá jednací síň
  • jídelna
  • kuchyně
  • zahrada
  • venkovní hřiště 
  • parkoviště
O nás

Pro jednání, školení, semináře, schůze, prezentace, budování pracovních týmů, jakož i pro různé oslavy, svatby a podobné soukromé příležitosti Vám nabízíme pronájem Velkého jednacího sálu s kapacitou 50 míst a s možností variabilně uspořádat prostor dle Vašich potřeb. 

Přijedete-li s dětmi můžete využít dětskou hrací místnost vybavenou koberci, kuličkovým bazénem, židličkami, stoly, tabulí a hračkami.

V příjemné jídelně s krbem situované v klenutém suterénu s kapacitou 50 lidí můžete stejně tak dobře pojíst, jako oslavit své významné dny či jubilea.

Zahrada je naší chloubou. Nejenže Vás ochrání od ruchu velkoměsta, ale pro příjemně strávené chvíle nabízí slunnou terasu nebo stín stoletých stromů, bazén či otevřené ohniště.

Naše kaple Vám umožní zastavit se v koloběhu rušných dní a ztišit se k modlitbě. Svým zajímavým architektonickým řešením, zpracováním a křehkou krásou zve k návštěvě či rozjímání.

Tipy na výlet
1. Hrad Špilberk: Historický hrad z 13. století, který sloužil jako pevnost a vězení, dnes je zde muzeum a nabízí krásný výhled na město.
2. Katedrála svatého Petra a Pavla: Dominanta Brna s impozantními věžemi, zde můžete navštívit prohlídky interiérů a vyhlídkové terasy.
3. Vila Tugendhat: Ikona moderní architektury navržená Ludwigem Miesem van der Rohe, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO.
4. Technické muzeum Brno: Muzeum věnované historii techniky a průmyslu s bohatou expozicí a atraktivními exponáty.
5. Moravské zemské muzeum: Největší muzeum na Moravě, které prezentuje dějiny regionu, archeologii, přírodu a další obory.
6. Ossarium u kostela sv. Jakuba: Podzemní krypta s kosterními pozůstatky asi 50 000 lidí, unikátní místo v centru Brna.
7. Labyrint pod Zelným trhem: Systém středověkých sklepů a chodeb pod historickým náměstím, který představuje zajímavý vhled do historie města.
8. Brněnská přehrada: Oblíbená rekreační oblast s možností plavby lodí, koupání, půjčování šlapadel či jiných sportovních aktivit. 9. Oldřichova rozhledna: 35 metrů vysoká rozhledna na kopci nad Brnem, odkud je krásný výhled na město a okolní krajinu.
10. ZOO Brno: Rozlehlá zoologická zahrada s mnoha druhy zvířat a atrakcemi pro děti, ideální místo pro rodinný výlet.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre