Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Cena již od: 650 Kč
Osoba/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

42
Počet lůžek
20
Celkem pokojů
579
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Pokud hledáte ubytování v Brně v kategoriích “Hotel Brno”, “Penzion Brno” nebo “Ubytování Brno”, jste na správném místě. Možná jste si mysleli, že není možné najít klidné místo v centru Brna, které je zároveň blízko přírody pro váš individuální nebo skupinový pobyt, školení, konferenci nebo prezentaci. Přijďte k nám a přesvědčte se, že takové místo existuje.

Ubytovat se můžete v Hotelové části, která má celkem 12 dvoulůžkových pokojů. Dále v turistické části, kde se nachází 6 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje.
Celková kapacita Penzionu Zahrada je 42 lůžek s možností tří přistýlek. Parkování je pro ubytované zdarma.

Penzion Zahrada nabízí ubytování v Brně v jedinečném prostředí Masarykovy čtvrti. Nachází se v rozsáhlé zahradě se staletými stromy, a přesto je vše “po ruce”. Brno je známé tím, že se odtud můžete dostat do lesa nejpozději do deseti minut, a u nás platí opačně. Bez ohledu na to, kam se vydáte autem nebo pěšky z našeho penzionu, jste do deseti minut na každém důležitém místě v Brně. Jsme vzdáleni pět minut chůze od areálu Brněnského Výstaviště BVV a pět minut jízdy autem od centra Brna. Na Masarykův okruh-GRAND PRIX nebo k Brněnské přehradě to také nezabere mnoho času.

Díky strategické poloze našeho penzionu se nemusíte bát ztratit se při příjezdu nebo odjezdu z Brna. Z dálnice D1 se snadno dostanete k nám ze všech směrů. Ať už přijíždíte z Prahy, Ostravy, Bratislavy nebo Vídně, stačí se odpojit na Exitu 190 a během deseti minut dorazíte do našeho Penzionu Zahrada. Stejně snadno se k nám dostanete i ze směru od Svitav. Pokud raději používáte veřejnou dopravu, můžete bezpečně zaparkovat své vozidlo na našem uzavřeném parkovišti po příjezdu.

Městskou dopravu s denními a nočními linkami do všech směrů máte pěšky za tři minuty z našeho penzionu. Pokud toužíte po odpočinku, můžete se relaxovat v naší zahradě, nebo můžete navštívit blízkou restauraci s kolibou a letní terasou, která se nachází jen pár kroků od našeho penzionu.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre