Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Romantické ubytování s restaurací v rodinném penzionu Zámeček se nachází v Milevsku. Příjemné ubytování s útulnou restaurací Vám zajistí domácí atmosféru navíc se špičkovou kuchyní, skvělým výběrem vín a dobře zásobeným barem.
Zde je i ideální místo pro rodinnou oslavu, firemní akci, svatbu či sraz třídy.

Ubytování je až pro 10 osob ve 3 apartmánech s možností snídaně nebo polopenze. Penzion nabízí i wellness, takže kdo chce zapomenout na ruch běžného dne a chce nechat své tělo i duši hýčkat v útulném prostředí nádherného zámečku je na správném místě.

Kapacita a popis ubytování

Ubytování je až pro 10 osob ve 3 apartmánech s možností snídaně nebo polopenze.

Apartmán č. 1 (35 m2 v podkroví) – pro 3 osoby s možností přistýlky
Apartmán č. 2 (45 m2 v podkroví) – pro 3 osoby s možností přistýlky
Apartmán č. 3 (20 m2 v přízemí) – pro 2 osoby

Základní informace

Nově penzion nabízí i wellness, takže kdo chce zapomenout na ruch běžného dne a chce nechat své tělo i duši hýčkat v útulném prostředí nádherného zámečku je na správném místě. 

Vybavení
  •  samostatné sociální zařízení
  • lednička
  • televize
  • internet
  • skříně
  • sedačka
  • stůl
Tipy na výlet

1. Klášter Milevsko: Historický klášter založený v 12. století, který je v současnosti kulturní památkou a nabízí pravidelné prohlídky.

2. Hrad Zvíkov: Malebný hrad z 13. století na soutoku Vltavy a Otavy, který je ideálním místem pro piknik nebo procházku po zříceninách.

3. Pískovna Hrejkovice: Krásné jezero v bývalém pískovcovém lomu, které je oblíbeným místem pro koupání a relaxaci u vody.

4. Hrad Orlík: Impozantní hrad ze 13. století s nádherným výhledem na řeku Vltavu, kde si můžete prohlédnout historické interiéry a procházet se po zámeckém parku.

5. Tvrz Třebelice: Malá tvrz ze 14. století, která je nyní součástí soukromého areálu, ale nabízí pěkné okolí pro procházky a poznávání historie regionu.

6. Kostel svatého Jiljí v Milevsku: Barokní kostel z 18. století s bohatou výzdobou a zajímavým interiérem.

7. Hrad Přimda: Nejstarší dochovaný hrad v České republice, který nabízí krásný výhled do okolní krajiny.

8. Vodní nádrž Hracholusky: Oblíbené rekreační místo s možností koupání, rybaření a jachtingu, obklopené krásnou přírodou.

9. Přírodní rezervace Kozí vrch: Malebný kopec s rozsáhlým výhledem na okolní krajinu a možností pozorování vzácných druhů rostlin a živočichů.

10. Přírodní park Milevsko: Rozlehlý park s mnoha turistickými trasami, které vedou kolem historických památek a nabízí nádherné výhledy na krajinu Jihočeského kraje. Tato místa nabízejí mnoho příležitostí k procházkám, poznávání historie a užívání si krásné české přírody v okolí Milevska.

Kompletní ceník

Cena ubytování za jednu noc)

1 osoba na pokoji 600,- Kč
2 osoby na pokoji 1000,- Kč
3 osoba na pokoji 1300,- Kč
4 osoby na pokoji 1500,- Kč
přistýlka 200,- Kč

Při delším pobytu je možno stanovit ceny dohodou.
K ubytování je možno dokoupit snídaně (hemenex, obložená mísa, pečivo, džus, káva, čaj nebo jinak podle přání hosta) za 150,- Kč.

Ceny jsou konečné včetně DPH.  Máme platební terminál.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre