Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 770 Kč

Pura Vida – Penzion a vinný sklep v Zaječí

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

Popis ubytování

PURA VIDA je místem, které vám nabízí jedinečný zážitek spojení s přírodou a vinařskou tradicí jižní Moravy. Nacházíme se v srdci vinohradnické oblasti, kde se rodí vynikající vína a kde si můžete užít klidného a relaxačního pobytu.

Vinný sklep PURA VIDA je pro vás otevřen, abyste mohli ochutnat lahodné moravské víno. Naše vinařské zkušenosti sahají do hluboké minulosti a naše vína jsou pečlivě vyrobená s vášní a znalostmi. Můžete si vychutnat degustaci různých odrůd a objevovat bohatost chutí a vůní, které naše vína nabízejí.

Okolí penzionu PURA VIDA je skvělým místem pro milovníky přírody a aktivní odpočinek. Můžete se vydat na procházky a cyklistické výlety po vinicích a okolních kopcovitých krajinách. Navštivte nedaleký Pálavský kraj a obdivujte nádhernou přírodu a panoramatické výhledy.

Stravování

Příjemné prostředí stylového moravského sklepa nabízí posezení až pro 45 osob. Ve sklepě rozléváme výhradně vlastní sudová vína. Prostory sklepa je možné využít k řízeným degustacím, firemním večírkům, rodinným i společenským oslavám, obchodním schůzkám, zájezdové turistice nebo k příjemnému posezení s přáteli.

Tipy na výlet
 1. Zámek Lednice: Působivý zámek obklopený rozsáhlým parkem a romantickými stavbami, který je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu UNESCO.

 2. Zámek Valtice: Další nádherná historická památka v Lednicko-valtickém areálu, která nabízí prohlídky a degustaci místních vín.

 3. Aqualand Moravia: Vodní park u Pasohlávek nabízející celoroční zábavu ve vodě pro děti i dospělé.

 4. Pálava: Malebná krajina s vápencovými útesy, vinicemi a nádhernými výhledy, ideální pro turistiku, cyklistiku a ochutnávku vín.

 5. Mikulov: Historické město s barokním zámkem, zříceninou hradu Kozi hrad, Židovskou čtvrtí a množstvím vinařství.

 6. Dolní Věstonice: Obec s archeologickým nalezištěm, kde byla objevena slavná Věstonická venuše, soška z doby ledové.

 7. Kraví hora: Přírodní památka s unikátním skalním městem a vyhlídkovými místy.

 8. Obora Lednice: Velká oblast s přírodními krásami a zvířaty, ideální pro pikniky a procházky.

 9. Větrný mlýn Ruprechtov: Historický větrný mlýn, který stojí na vrchu nad obcí Ruprechtov a nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

 10. Naučná stezka Pohansko: Stezka v okolí archeologického areálu Pohansko, která vede přes lesy, louky a kolem řeky Dyje s informačními tabulemi o historii a přírodě.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre