Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Rekreační chalupa Jadrná se nachází v klidné části Orlických hor v obci Orlické Záhoří. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi nebo partu přátel. Ubytovat se můžete v jakémkoliv ročním období. Milovníci zimních sportů mají možnost využívat Ski areál Jadrná, který se nachází přibližně 1 km od chalupy, běžecké lyžování i snowboarding. V létě si přijdou na své turisti, cyklisti, rybáři, houbaři.

Tipy na výlet

Orlické Záhoří je vesnice v okrese Rychnov nad Kněžnou, která se nachází v krásném prostředí Orlických hor a nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě.

Zde je 10 tipů na zajímavá místa v okolí:

1. Hrad Potštejn: Historický hrad ze 13. století, který je jednou z dominant oblasti. Nabízí krásný výhled na okolí a možnost prohlídky.

2. Pevnost Hanička: Bývalá vojenská pevnost z období první republiky, která sloužila jako součást opevnění československých hranic.

3. Zřícenina hradu Litice: Impozantní zřícenina hradu ze 14. století, která je přístupná pěší turistikou po zelené turistické značce.

4. Orlická přehrada: Vodní nádrž, která slouží jako rekreační místo s možností koupání, rybaření nebo jízdy na lodičkách.

5. Orlické hory: Malebné pohoří s mnoha turistickými stezkami, cyklostezkami a v zimě lyžařskými areály.

6. Muzeum Vamberk: Muzeum zaměřené na historii města, krajky a textilní výrobu. Je zde také expozice věnovaná českému spisovateli Aloisi Jiráskovi.

7. Přírodní rezervace Zemská brána: Krásná přírodní lokalita s údolím Divoké Orlice a malebným soutěskovým údolím.

8. Rozhledna Suchý vrch: Vrchol s rozhlednou, který nabízí panoramatický výhled na okolní krajinu.

9. Klášter Broumov: Historický klášter v Broumově, který je spojen s mnoha kulturními a duchovními událostmi v regionu.

10. Adršpašsko-teplické skály: Rozsáhlý skalní útvar s mnoha bizarními skalními útvary, skalními městy a soutěskami, který je ideální pro pěší turistiku a lezení.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 7 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.

Ubytování v okolí

Doporučujeme tato ubytování