Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 490 Kč
Vyberte typ

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Rodinná restaurace a penzion se nachází ve vinařské obci Šatov na Znojemsku na hranicích Národního parku Podyjí, nachází se na hlavní cykloturistické stezce Greenways Praha Vídeň.

Penzion je v klidném prostředí s venkovní zahrádkou restaurace, kde Vám připraví opravdový kulinářský zážitek s pravou venkovskou domácí kuchyní.

Ubytovat se můžete ve 2 lůžkových a 4lůžkových pokojích s možností přistýlky.
Součástí pokojů je vlastní sociální zařízení, televize a připojení k internetu a možnost využít úschovnu kol.

Příjemně Vás překvapí skvělé jídlo, výborné moravské víno, příjemné ubytování, nádherná příroda, krásné cyklostezky a všude přítomné vinné sklepy.
Penzion nabízí k ubytování možnost snídaně nebo polopenze. Ubytovat se můžete na víkend nebo celý měsíc.

Tipy na výlet

Šatov je malá obec v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. V okolí Šatova je mnoho zajímavých míst, které stojí za návštěvu.

Zde je 10 tipů na výlety:

1. Pevnost Šatov (Bunkr Šatov) - bývalá vojenská pevnost, která sloužila jako součást československého opevnění před druhou světovou válkou.

2. Vinařství Šatov - malé rodinné vinařství, kde si můžete vychutnat místní vína a prohlédnout si vinný sklep.

3. Národní park Podyjí - krásný národní park s malebnými údolími, lesy a loukami, ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku.

4. Znojemská podzemí - rozsáhlý systém středověkých podzemních chodeb, který se nachází pod historickým centrem Znojma.

5. Zámek Vranov nad Dyjí - impozantní barokní zámek s nádherným výhledem na řeku Dyji, jehož součástí je i zámecký park.

6. Zřícenina hradu Cornštejn - středověký hrad položený na skalním ostrohu nad řekou Dyjí, nabízí krásný výhled na okolí.

7. Hrad Bítov - jeden z nejstarších a nejrozsáhlejších hradů v České republice, obklopený krásnou přírodou a s možností prohlídky.

8. Přehrada Vranov - oblíbené rekreační místo, kde si můžete zapůjčit loď, koupit se nebo se projít po okolních stezkách.

9. Rotunda sv. Kateřiny - románská rotunda z 11. století, nacházející se na vrcholu kopce ve vesnici Přímětice.

10. Znojemský orlík - ochranářská stanice pro dravce, kde se můžete seznámit s různými druhy dravců a sov a pozorovat jejich krmení.

Doufám, že vám tyto tipy pomohou s plánováním vašich výletů v okolí Šatova. Užijte si nádhernou přírodu a bohatou historii tohoto kraje!

Restaurace

V naší restauraci okusíte opravdový kulinářský zážitek s pravou venkovskou domácí kuchyní. Zastávkou pro všechny turisty je naše letní zahrádka.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre