Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Roubenka Stříbrnice se nachází v krásné a klidné vesničce Stříbrnice v okrese Šumperk. V okolí ubytování jsou lesy, potůček, louky. Na své si přijdou milovníci turistiky, cykloturistiky a v zimních měsících lyžaři i běžkaři. V obci Stříbrnice se nachází velký lyžařský Ski areál Kraličák. Ubytování je vhodné v jakémkoliv ročním období pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel.

Součástí roubenky je zahrada, kde je k dispozici kamenný gril, ohniště a děti ocení dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou, pískovištěm a dětskou trampolínou. V letních měsících se osvěžíte ve venkovním bazénu. 

Okolí nabízí nespočet míst k návštěvě, například – Rozhledna Na Kraličáku, Zřícenina Nový hrad u Hanušovic, Aquacentrum Šumperk, Skanzen Uhřínov, Jeskyně Na Pomezí a mnoho dalšího.

Kapacita a vybavení ubytování

Roubenka Stříbrnice nabízí ubytování minimálně od dvou nocí. Celková kapacita je maximálně pro 14 osob. 

V podkroví se nachází 3x ložnice po čtyřech lůžkách, koupelna s WC a rohovou vanou.
Společenská místnost je v přízemí s možností dvou přistýlek na rozkládací sedací soupravě a s vybaveným kuchyňským koutem, velká lednice, sporák se sklokeramickou deskou a el. troubou, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, pračka, dřevěné rohové posezení pro stravování pro 12 osob, sedací souprava - rozkládací gauč, RMG, velká LCD BTV, SAT, koupelna s WC a hydromasážním boxem.

Kompletní ceník
CENÍK UBYTOVÁNÍ / PRONÁJMU (KAPACITA MAX. 14 OSOB)
Zimní sezona:
Leden: dle termínu   I.týden  15.000,- Kč/týden
    II.týden  17.000,- Kč/týden
    III.týden  22.000,- Kč/týden
    IV.týden  24.000,- Kč/týden
Únor   26.000,- Kč/týden
Březen do 18.03.   24.000,- Kč/týden

Silvestr:
 
45.000,- Kč/týden
VÁNOCE   24.000,- Kč/týden
VELIKONOCE - volejte pro info   14.000,- Kč/3noci
Letní sezona:

Červenec, srpen
 
26.000,- Kč/týden

Červen
 
22.000,- Kč/týden

Září
 
19.000,- Kč/týden

Mimo sezonu:
 
15.000,- Kč/týden

Víkendový pobyt:
    9.000,- Kč/2noci
    2.000,- Kč za každou další noc
     

Na místě se vybírá vratná kauce ve výši 3.000,- Kč, která slouží k úhradě elektrické energie ( 10,- Kč za 1 Kwh – vysoký tarif, 5,- Kč za 1 Kwh – nízký tarif ), výhodou je pro Vás, že na roubence je 20-ti hodinový nízký tarif a 4 hodiny pouze vysoký tarif, rekreační poplatky městskému úřadu ( 20,- Kč/den za dospělou osobu od 18 let věku ). Roubenka je vytápěna kachlovými kamny, dřevo za poplatek 150,- Kč/den.
Cena je již konečná bez dalších poplatků !


Neposkytujeme povlečení na postele !

Tipy na výlet

Stříbrnice je malá obec v Hrubém Jeseníku, která se nachází nedaleko Králického Sněžníku. I když je obec malá, v okolí najdete několik zajímavých míst a atrakcí. Zde je 10 tipů, které byste měli zvážit:

1. Králický Sněžník: Třetí nejvyšší hora v České republice a nejvyšší vrchol Králického Sněžníku, který nabízí krásné výhledy a možnosti turistiky či cyklistiky.

2. Skiareál Dolní Morava: Jedno z největších lyžařských středisek v oblasti, které nabízí sjezdovky pro začátečníky i pokročilé lyžaře, snowpark, běžecké trasy a další zimní aktivity.

3. Stezka v oblacích: Unikátní dřevěná rozhledna ve tvaru spirály s výhledem na Králický Sněžník a okolní krajinu.

4. Jiráskova chata: Tradiční horská chata na úpatí Králického Sněžníku, která nabízí ubytování, stravování a výchozí bod pro turistické výlety.

5. Naučná stezka Vodní tvrz: Stezka, která vede kolem nádrže Vodní tvrz a seznamuje návštěvníky s místní přírodou, historií a technickými zajímavostmi.

6. Kostel sv. Michaela Archanděla: Barokní kostel ve Stříbrnici, který je chráněn jako kulturní památka České republiky.

7. Naučná stezka Pastvinská přehrada: Stezka, která vede kolem vodní nádrže Pastviny a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a informace o místní flóře a fauně.

8. Pevnost Hanická: Opevnění z období druhé světové války, které bylo součástí československého opevnění proti nacistickému Německu.

9. Dům československého opevnění: Muzeum, které se věnuje historii opevnění v oblasti a nabízí možnost prohlédnout si jedno z dochovaných pevnostních objektů.

10. Město Králíky: Historické město s barokním klášterem, který je známý svou knihovnou a freskami, a malebným náměstím s řadou půvabných staveb.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 7 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.

Ubytování v okolí

Doporučujeme tato ubytování