Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 45000 Kč
Objekt/týden

Rezervace ubytování

Napište majiteli

14
Počet lůžek
5
Celkem pokojů
640
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Pokud milujete přírodu a toužíte po relaxaci, pak je naše roubenka jako stvořená pro vás. Nabízíme příjemné místo s vůní dřeva, kde se každý cítí jako doma. U nás si můžete odpočinout po celý rok. V zimě si užijete skvělou polohu chaty blízko sjezdovky. V ostatních ročních obdobích můžete podniknout cyklistické nebo pěší výlety do okolí. Filipovice se nacházejí v nadmořské výšce asi 650 metrů nad mořem v srdci chráněné krajinné oblasti v malebném podhůří Jeseníků nedaleko Červenohorského sedla. Po aktivitách načerpejte energii u bazénu nebo ve vířivce s lahodným moravským vínem. Protože víme, že po lyžování nebo jiných venkovních aktivitách je příjemné uvolnit se ve wellness, čeká na Vás náš vyhřívaný krytý bazén, vířivka a odpočinková zóna. K dispozici je i masér na objednávku.

Roubenka je přímo u sjezdovky a blízko zajímavých turistických tras v krásné přírodě uprostřed CHKO Jeseníky, a proto se snažíme minimalizovat vliv na okolní přírodu. Stavba chaty je z velké části postavena z přírodních materiálů a používáme šetrné technologie. Teplo pro obytnou část i bazén zajišťuje tepelné čerpadlo. V celém objektu používáme úsporné LED osvětlení.

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i skupinu přátel. K dispozici je pět prostorných dvoulůžkových pokojů pro pohodlné ubytování deseti osob.

Popis ubytování

Všechny interiéry jsou krásně sladěny. Dřevo se zde citlivě snoubí s železnými kovanými prvky, barvy v interiéru se vzájemně doplňují. Detaily jsou pro nás totiž velmi důležité.

Ihned po vstupu do roubenky Vás přivítá uklidňující vůně dřeva. Jistě se budete se svojí rodinou či s partou přátel rádi scházet ve velkém obývacím pokoji s kuchyňským koutem a krásnými modrými kachlovými kamny. Na rozdíl od pokojů zde nenajdete televizi, prostor totiž slouží k přátelskému posezení a společné zábavě (třeba až do rána).

K dispozici je pět prostorných dvoulůžkových pokojů pro pohodlné ubytování deseti osob. Pokud bude potřeba, můžete využít až 4 přistýlky. Každý z pokojů je vybaven televizí s programy O2 TV a připojením na internet (Netflix).

Wifi připojení je kvalitní v celém objektu.

Součástí ubytování je 2x WC a 2x koupelna se sprchou.

Hostům poskytujeme ručníky a župany.

Vybavení roubenky:

 • společenská místnost s kuchyňským koutem, velkým jídelním stolem, krbovými kamny
 • 5x dvoulůžkový pokoj
 • sociální zařízení: 2x WC, 2x koupelna (sprchový kout, umyvadlo, fén)
 • vinotéka
 • pračka, sušička, gril
 • terasa (venkovní posezení)
 • parkování přímo u chalupy
Wellness

Víme, že po lyžování a dalších venkovních aktivitách je příjemné si užít relaxaci ve wellness prostředí, připravili jsme pro vás několik možností. Naše nabídka zahrnuje vyhřívaný krytý bazén, vířivku a odpočinkovou zónu, které jsou vám k dispozici. Pokud si přejete masáž, můžete si objednat našeho maséra. Podrobnosti ohledně nabízených masáží vám budou poskytnuty při vašem příjezdu. Abyste mohli plně využít bazénového prostoru, jsou vám k dispozici župany a plastové skleničky pro bezpečné užívání osvěžujících nápojů, například ve vířivce.

Vybavení wellnes:

 • bazén 8x4m
 • vířivka pro 6 osob
 • sprcha
 • 2x WC
 • odpočinková zóna s lehátky
Kompletní ceník

kapacita 14 osob – 5 ložnic

Letní sezóna: od 15. června do 15. září
Zimní sezóna: 1. prosinec až 15. březen
Minimální délka ubytování 6 nocí.

Ceny za týden za roubenku
Zimní sezona: 70 000 Kč
Letní sezona: 60 000 Kč
Mimo sezonu: 45 000 Kč
Vánoce 2023 – máme již obsazeno
60000 Kč
Vánoční týden
Silvestr 2023 – máme již obsazen
100000 Kč
Silvestrovský týden
Velikonoce 2023 – rok 2023 obsazen
38000 Kč
Termín:7.4.-10.4.
Velikonoce se slevou. Bazén celoročně v provozu.

Vybíraná záloha 10 000,-Kč

Tipy na výlet

V okolí naší roubenky v Jeseníkách se nachází několik zajímavých turistických atrakcí, které bych vám rád doporučil. Zde je několik z nich:

 1. Červenohorské sedlo: Toto horské sedlo je významným turistickým centrem v Jeseníkách. Zde můžete využít lanovku a vystoupat na vrchol Červené hory, která nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu.

 2. Praděd: Jedná se o nejvyšší horu Jeseníků a také populární turistickou destinaci. Můžete se vydat na pěší výstup na vrchol Pradědu, kde se nachází rozhledna s panoramatickým výhledem a meteorologická stanice.

 3. Rejvíz: Tento malebný rašeliniště je chráněnou přírodní rezervací a nabízí krásné procházky po dřevěných chodnících. Můžete se projít kolem jezírka a obdivovat unikátní floru a faunu.

 4. Vodopády na Bílé Opavě: Tato malebná lokalita je známá svými vodopády a krásnou přírodou. Můžete se vydat na procházku podél říčky Bílé Opavy a obdivovat kaskády vodopádů.

 5. Zlatý Chlum: Tento vrchol nabízí nádherný výhled na Jeseníky a okolní krajinu. Můžete se vydat na pěší túru na vrchol a ocenit panoramatický výhled.

 6. Velké mechové jezírko: Toto jezírko se nachází v blízkosti Karlových Studánek a je známé svým jedinečným rašeliništěm a zvláštní flórou a faunou.

 7. Jeskyně Na Pomezí: Tato jeskyně se nachází nedaleko obce Lipová-lázně a nabízí fascinující podzemní prostory s unikátními krápníky a podzemními jezírky.

 8. Zámek Jánský Vrch: Tento historický zámek se nachází nedaleko města Javorník a nabízí prohlídku krásně zachovaných interiérů a rozsáhlé zámecké zahrady.

 9. Vodní nádrž Slezská Harta: Tato přehrada se nachází na řece Moravě a nabízí možnosti koupání, vodních sportů, rybaření a krásné okolí vhodné pro procházky.

 10. Muzeum Praděd: Muzeum se nachází v obci Karlova Studánka a zaměřuje se na historii a přírodní bohatství Jeseníků. Můžete zde nalézt expozice věnované geologii, flóře a fauně regionu.

 11. Skalní město Zbrašovské aragonitové jeskyně: Toto unikátní skalní město se nachází poblíž města Šumperk a nabízí procházku podzemím s nádhernými aragonitovými krápníky.

 12. Hrad Sovinec: Tento hrad se nachází na kopci nad obcí Sovinec a nabízí prohlídku historických budov a věží s impozantním výhledem na okolní krajinu.

 13. Město Olomouc: Můžete také navštívit blízké město Olomouc, které je známé svými historickými památkami, jako je slavný olomoucký orloj, barokní sloup Nejsvětější Trojice a mnoho dalších.

Tyto atrakce nabízejí skvělé možnosti pro turistiku, procházky a obdivování přírodních krás Jeseníků.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 6 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.

Ubytování v okolí

Doporučujeme tato ubytování