Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Naše ubytování na Břeclavsku s vlastním vinným sklípkem najdete v srdci Podluží v malebné Moravské Nové Vsi v romantické sklepní uličce „Výmol“. Ubytování na Břeclavsku se nachází 10km od Břeclavi směrem na Hodonín po silnici či os. vlakem (druhá zastávka z Břeclavi i s Hodonína),kde se penzion nachází 600m od vlakového nádraží.

Atmosféru vinných uliček „Výmol“ a „Zátiší“s dlouholetou tradicí dokreslují rázovité kulturní akce s degustací vín a pěknými písničkami u cimbálu. Kalendář kulturních akcí Městyse nebo  přehled letní kultury celého regionu „Zvony Podluží“.

Nad vinným sklípkem se znamením Slunce ve štítě vás přivítá náruč zelené oázy  na  zahradní terase vybízející k odpočinku.

Pyramida zastřešuje příjemné posezení u venkovního krbu s barem a pěkným výhledem. Oplocený areál je vhodný pro rodiny či dětské kolektivy. S dalším vstupem do areálu je možnost úschovy kol na vlastní nebezpečí.

Jak pyramida prospívá lidskému organismu

Předpokladem působení je správné nasměrování naší pyramidy podle magnetické osy Země – ve směru Sever-Jih. Uvnitř pyramidy je většina záporných iontů /jako u tekoucích řek, vodopádů,po dešti/.Negativní ionizace  probouzí čilost,aktivitu, vyvolává pocit uspokojení, posiluje energii,urychluje  přirozené reparační a hojivé procesy. Modrá barva uklidňuje a reguluje samohojící procesy, je používána k relaxaci, meditacím.

Pro koho je užitečný pobyt v pyramidě

Doporučujeme i zdravým lidem navštívit pyramidu, alespoň 2 x ročně. Její energie Vám pomůže posílit organizmus, zvětšovat vitalitu, omlazovat, léčit a zmírňovat bolesti, urychlovat hojení ran, popálenin, neutralizovat negativní záření z životního  prostředí, energetizuje potraviny a nápoje.

Regenerace sil ale i psychického stavu je důležitá zejména u osob vystavených pracovnímu přetížení a velké psychické zátěži. Spánek v pyramidě nebo pod ní posiluje zdraví rekonvalescentům a oslabeným osobám a vede k tomu, že se člověk cítí vitálnější a jeho bioenergetický potencionál se doplňuje.

Nejlepší léčba je PREVENCE:

Mnozí lidé podceňují fakt, že v dnešním světě naše energetické zdroje, které   čerpáme  ze stravy, tekutin a vzduchu, už nejsou tak hodnotné, jako dříve a proto je vhodné jednou za čas našemu tělu energeticky pomoci. Naše těla jsou vystavena velké zátěži např.  elektro smogu, zamořením chemického smogu, chemií v potravinách a vodě, geopatogenním zónám, nevhodnému stravování, spěchu a  stresu …

Tipy na výlet

Moravská Nová Ves je obec v Jihomoravském kraji v okrese Břeclav. V okolí Moravské Nové Vsi je mnoho zajímavých míst a turistických atrakcí.

Zde je 10 z nich:

1. Pálava: Chráněná krajinná oblast s nádhernou přírodou, vinicemi a malebnými vesničkami. Ideální místo pro turistiku, cyklistiku a ochutnávku moravských vín.

2. Lednicko-valtický areál: Rozsáhlý komplex zahrad, zámků a parků, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. V areálu naleznete Lednický zámek, zámek Valtice, Apollonův chrám a další architektonické skvosty.

3. Mikulov: Historické město s malebným zámkem, který dominuje panoramatu města. Prohlédněte si zámeckou zahradu, historické náměstí a židovskou čtvrť.

4. Národní park Podyjí: Nádherná přírodní oblast, která se rozkládá podél řeky Dyje a nabízí mnoho turistických tras, vyhlídek a historických památek.

5. Znojmo: Historické město s hradem a rozsáhlým podzemím, které bylo vyhloubeno ve středověku.

6. Pavlovské vrchy: Malebná krajina s vápencovými útesy a množstvím archeologických nálezů. V oblasti se nachází jeskyně Pekárna, kde byly nalezeny pozůstatky pravěkých lidí.

7. Vinařská oblast Velké Pavlovice: Navštivte vinařskou oblast Velké Pavlovice a ochutnejte tradiční moravská vína v místních vinařstvích.

8. Kostel sv. Martina ve Strážnici: Jedna z nejstarších románských sakrálních staveb v České republice, která se nachází ve vesnici Strážnice nedaleko Moravské Nové Vsi.

9. Slovácký skanzen v Rožnově pod Radhoštěm: Toto muzeum v přírodě představuje tradiční lidovou architekturu a způsob života v oblasti Slovácka.

10. Vodní nádrž Nové Mlýny: Oblíbené rekreační místo s možností koupání, rybaření a vodních sportů. V okolí nádrže se nachází několik cyklostezek a turistických tras. Doufám, že jsem vám pomohl s výběrem zajímavých míst v okolí Moravské Nové Vsi. Užijte si svůj pobyt v této krásné oblasti!

Vybavení
  • Velký pokoj pro 2 osoby/4 přistýlky
  • Obývací pokoj pro 2 osoby 
  • TV, WIFI, ledničky a ventilátory na pokojích, vnitřním sociálním zařízením a vybaveností k vlastnímu stravování.
  • Dětské hřiště
  • Petanque
  • Společenské hry

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre