Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování

Rezervace ubytování

Napište majiteli

Popis ubytování

Čtyřhvězdičkový Spa Hotel Iris je umístěný v Karlových Varech. Najdete nás 600 metrů od Mlýnské kolonády a 700 metrů od Tržní kolonády. Hotel nabízí restauraci, bar, saunu a vířivku. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, doprava na letiště, služba concierge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
U nás najdete luxusní lázně a wellness, minerální prameny, historické památky, procházky po kolonádách.

Wellness

Lázeňská léčba v hotelu IRIS je založena na využití lokálních přírodních léčivých zdrojů – minerální vody, oxidu uhličitého a rašeliny. Hlavními složkami lázeňské léčby v našem hotelu jsou – vodoléčba, termoterapie, elektroterapie, nutriční poradenství a pitná kúra lokálních pramenů.

Tipy na výlet

1. Lázeňská kolonáda v Karlových Varech: Tato nádherná architektonická stavba je hlavním lákadlem lázeňského města Karlovy Vary, kde se nachází několik minerálních pramenů.

2. Vyhlídka Diana: Rozhledna Diana je oblíbené místo pro panoramatický pohled na Karlovy Vary a okolí. K vyhlídce vede lanovka, která je sama o sobě zajímavou atrakcí.

3. Zámek Loket: Středověký hrad Loket, který se nachází nedaleko Karlových Varů, nabízí návštěvníkům poutavou historii a krásné výhledy na řeku Ohři.

4. Klášter Teplá: Klášter s impozantní barokní knihovnou je historické a duchovní centrum města Teplá, které se nachází asi 30 km od Karlových Varů.

5. Přírodní rezervace Soos: Unikátní rašelinné a minerální pole s mnoha vyvěračkami sirných plynů, dřevěnými chodníky a naučnou stezkou nabízí nevšední zážitek z přírody.

6. Moserovo sklářské muzeum: Prohlídka sklářského muzea a sklárny Moser v Nové Roli nabízí zajímavý pohled na historii a současnost českého sklářství.

7. Jáchymov: Město s bohatou historií těžby uranu a stříbra, stejně jako s lázeňstvím. Můžete zde navštívit například Muzeum hornictví a nerostných surovin.

8. Kyselka: Malá obec s historickými prameny minerální vody a jedinečnou architekturou lázeňských budov.

9. Boží Dar: Nejvýše položené město v České republice, které je obklopeno krásnou přírodou Krušných hor. Oblíbené místo pro turistiku a zimní sporty.

10. Zámecký park Bečov nad Teplou: Nádherný park s rozsáhlým zámeckým areálem, který v sobě skrývá jak gotický hrad, tak i barokní zámek. V zámku je také uložena relikviář sv. Maura - jeden z nejvýznamnějších středověkých pokladů v České republice.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 1 noci

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre