Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 1750 Kč
Osoba/noc

Rezervace ubytování

+
-
Cena za ubytování  Kč

Napište majiteli

43
Počet pokojů
4
Celkem apartmánů
10586
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Nachází se ve městě Lednice v blízkosti Lednicko-Valtického areálu a je rájem historických památek, nádherné přírody a dalších nezapomenutelných turistických zajímavostí. Při návštěvě hotelu se tak ocitnete v blízkosti mnoha památek UNESCO a krásy přírody na území jižní Moravy.

Spa Resort Lednice je lázeňský hotel, který nabízí svým hostům více jak 60 druhů lázeňských procedur, komfortní ubytování a výbornou kuchyni.
Tento čtyřhvězdičkový lázeňský resort se specializuje na organizaci léčebných pobytů, které mají za cíl zlepšit zdraví a pohodu hostů.

Lázeňský resort nabízí širokou škálu léčebných procedur a terapií, včetně fyzioterapie, rehabilitace, masáží, balneoterapie, hydroterapie, lázeňských koupelí a mnoho dalších. Tyto procedury se zaměřují na léčbu různých zdravotních potíží, jako jsou problémy s pohybovým aparátem, kardiovaskulární onemocnění, stres a únavu.

Pokoje v resortu jsou moderně zařízené a nabízejí veškerý komfort pro příjemný pobyt. K dispozici je také restaurace s výbornou kuchyní, která nabízí jak tradiční české, tak mezinárodní pokrmy.
V areálu Spa Resortu Lednice**** najdete také wellness centrum, kde můžete relaxovat a odpočívat. K dispozici je zde například bazén, sauna, vířivka a fitness centrum.

Ubytování je ideální volbou pro ty, kteří hledají místo, kde mohou zlepšit své zdraví, relaxovat a užívat si krásy jižní Moravy. Lednice je kraj dobrého vína a čím jiným by Vás měli přivítat než lahví dobrého vína. Užijete si relaxaci v samotném srdci jižní Moravy.

Večeře v naší restauraci je skutečným gastronomickým zážitkem. Náš tým špičkových šéfkuchařů připravují vysoce kvalitní pokrmy z čerstvých místních surovin a nabízí vám široký výběr chutí a lahůdek. Naše stylová restaurace a bar jsou ideálním místem pro příjemné večery a oslavy.

Spa resort Lednice je prostorem, kde se můžete oddat klidu, péči a relaxaci. Náš vášnivý a profesionální personál se postará o vaše potřeby a zabezpečí, abyste si odnesli nezapomenutelné vzpomínky.

Wellness
 • Vodoléčba
 • Masáže
 • Elektroléčba
 • Fyzioterapie
 • Kosmetika
 • Zábaly
Adventure gold Lednice

Adventure golf se nachází v privátním parku hotelu, kde je Vám k dispozici 18 jamek s umělou golfovou trávou. Naše golfové hřiště splňuje standardy světových golfových hřišť a má certifikát WMF - Světové minigolfové federace. Par golfového hřiště je určen na 36 ran Olívií Prokopovou - několikanásobnou mistryní světa.

Stravování

V areálu se nachází jak restaurace, tak i kavárna.

Skladba pokrmů a jejich celková kompozice vychází z moderní světové a české kuchyně s důrazem na zdraví a současně příjemný chuťový zážitek.

Ochutnejte zákusky z vlastní výroby, které pro vás vyrábí naše výborná cukrářka.

Tipy na výlet
 1. Zámek Lednice: Nádherný zámek s rozlehlým parkem, který je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu UNESCO.

 2. Minaret Lednice: Tento neobvyklý orientální věž najdete v zámeckém parku Lednice. Minaret nabízí skvělou vyhlídku na celý areál.

 3. Zámecká sklenárna Lednice: Historická sklenárna v zámeckém parku Lednice, která je dnes domovem mnoha exotických rostlin.

 4. Apollonův chrám: Monumentální stavba v zámeckém parku Lednice, která sloužila jako romantická kulisa pro šlechtické procházky.

 5. Janohrad: Umělá zřícenina v podobě středověkého hradu, která se nachází v Lednicko-valtickém areálu.

 6. Rybník Nesyt: Nádherný rybník v Lednicko-valtickém areálu, který je obklopený krásnou přírodou a ideální pro pikniky či odpočinek.

 7. Přírodní rezervace Lednické rybníky: Řada rybníků a mokřadů v Lednicko-valtickém areálu, které jsou domovem mnoha vzácných druhů rostlin a živočichů.

 8. Valtické podzemí: Rozsáhlý systém sklepů, které se nacházejí pod Valtickým zámkem a slouží jako místo pro uskladnění vína.

 9. Zámek Valtice: Další impozantní zámek v Lednicko-valtickém areálu, který je součástí světového dědictví UNESCO.

 10. Kolonáda na Reistně: Monumentální stavba sloužící jako vyhlídka na okolí Lednice a Valtic, která je také součástí Lednicko-valtického areálu.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre