Přidat ubytování
  • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení

Rezervace pokoje

Napište majiteli

Popis ubytování

Ubytování v soukromí se nachází v překrásné přírodě jižních Čech s výhledem na Novohradské hory. Kolem se nachází louky a lesy a rybníky, které lákají k cykloturistice a každodenní procházce. V teplých dnech se můžete vykoupat v nedalekých pískovnách 2,5 km od statku, kde je nezvykle čistá voda na rozdíl od koupání v ostatních rybnících.

Přímo kolem statku vede jedna z cyklotras, kterých je v této lokalitě nepřeberné množství a proto je tento kraj vyhledávaným místem i pro rodinky s mladšími dětmi, které hlavně přivítají méně náročný rovinatý terén.

Tipy na výlet

Rapšach je malá vesnice v okrese Jindřichův Hradec.

Zde je 10 zajímavých míst v okolí Rapšach:

1. Zámek Jindřichův Hradec: Historický zámek se nachází v centru města Jindřichův Hradec a je jedním z největších zámků v České republice.

2. Zámek Červená Lhota: Romantický zámek na ostrově obklopeném rybníkem, který se nachází asi 25 km severozápadně od Rapšach.

3. Město Slavonice: Historické město s renesanční architekturou, které leží asi 20 km východně od Rapšach.

4. Královské město Tábor: Historické město se starým centrem a husitským muzeem, které leží asi 45 km západně od Rapšach.

5. Hrad Landštejn: Středověký hrad se zachovalými věžemi a hradními zdmi, který se nachází asi 30 km severovýchodně od Rapšach.

6. Hrad Roštejn: Malý hrad s krásným výhledem na okolní krajinu, který leží asi 20 km severně od Rapšach.

7. Přírodní rezervace Třeboňsko: Oblast s nádhernou přírodou, rybníky a mokřady, která se nachází asi 30 km jihozápadně od Rapšach.

8. Město Dačice: Historické město s barokním zámkem a zbytky středověkých hradeb, které leží asi 35 km severovýchodně od Rapšach.

9. Vodní nádrž Orlík: Vodní plocha vhodná pro rekreaci a vodní sporty, která se nachází asi 60 km západně od Rapšach.

10. Zámek Telč: Malebný zámek a historické náměstí v renesančním stylu, které se nachází asi 60 km severně od Rapšach.

Volné termíny

Vyžaduje minimální délku pobytu 2 nocí

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre