Přidat ubytování
 • Nemáte žádné oblíbené ubytování.

Oblíbené ubytování:0 ubytování

Přihlášení
Rezervovat ubytování
Cena již od: 3367 Kč
Objekt/noc

Napište majiteli

10
Počet lůžek
4
Celkem pokojů
217
Ročně spokojených zákazníků

Popis ubytování

Tento komfortně vybavený apartmán obklopený rozsáhlými lesy je schopen hostit až deset návštěvníků. Stojí v těsné blízkosti ohrady plné jelenů a jen kousek od hráze Lipenského jezera, což je přímořská lokalita, která je jako stvořená pro dočasný pobyt.

U domu jsou dvě parkovací stání a sklad pro lyže a kola, přičemž ta elektrická si tu můžete i dobít. Ubytování je vhodné zejména pro jednu až dvě rodiny s dětmi.

Apartmán je vybaven všemi pohodlími a okolí poskytuje hojnost aktivit pro celou rodinu v jakékoliv roční době, což z tohoto místa činí ideální destinaci pro celoroční dovolenou. Děti zde najdou spoustu zábavy, která je přizpůsobena různým věkovým kategoriím.

Lipno nad Vltavou, často jen zkráceně nazývané Lipno, je oblíbeným turistickým místem. Tato oblast je známá především díky Lipenské přehradě, která je největší vodní plochou svého druhu v České republice a nabízí širokou škálu vodních a rekreačních aktivit. V létě je Lipno rájem pro plavce, windsurfery, vodáky a milovníky rybolovu, zatímco v zimě se mění v centrum zimních sportů s možnostmi bruslení na zamrzlé ploše jezera nebo sjezdového a běžeckého lyžování v nedalekých skiareálech.

Okolí Lipna je také skvělým místem pro cyklisty a turisty, s mnoha trasami a stezkami, které vedou přes malebnou šumavskou krajinu. Mezi populární atrakce patří také stezka korunami stromů, lanový park, bobová dráha a mnoho dětských hřišť a zábavních parků, které jsou přizpůsobeny pro rodiny s dětmi.

Kromě toho je Lipno na Šumavě výchozím bodem pro výlety do dalších zajímavých míst v regionu, jako je historické město Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu UNESCO, nebo klášter Vyšší Brod a mnoho dalších přírodních a kulturních památek.

Ubytování U Hájenky tak nabízí přístup nejen k pohodlí a odpočinku v přírodě, ale i k bohatému výběru aktivit a zážitků, které region Lipno na Šumavě poskytuje svým návštěvníkům po celý rok.

Popis ubytování

Tento moderní apartmán je umístěn v novostavbě pasivního dvojdomek a zabírá prostor o velikosti 130 m² s uspořádáním 4 pokojů a kuchyňským koutem. Nabízí pohodlné spaní pro šest dospělých osob, přičemž pro děti je připraveno čtyři další lůžka a také cestovní postýlka pro nejmenší. V horní části domu se nacházejí tři ložnice - dvě s manželskou postelí a dodatečnými výsuvnými lůžky a jedna s dvěma samostatnými postelemi. V obývacím pokoji na přízemí je pak k dispozici rozkládací gauč, který může posloužit jako další místo k spaní. V případě, že byste chtěli přicestovat ve větší skupině přátel, je potřeba se předem domluvit na možnosti poskytnutí dalších lůžek. Apartmán je vybaven dvěma koupelnami a WC. K dispozici jsou také televize, internet, kombinace pračky a sušičky, kompletně zařízená kuchyně, a navíc pro zvýšení komfortu klimatizace, podlahové topení a venkovní žaluzie.

Tipy na výlet

Lipno nad Vltavou nabízí mnoho atrakcí a aktivit pro všechny věkové kategorie a zájmy. Zde je 15 tipů na výlety a aktivity, které můžete v Lipně a jeho okolí podniknout:

 1. Stezka korunami stromů - naučná stezka vedoucí mezi korunami stromů, s úchvatnými výhledy na Šumavu.
 2. Lipenská přehrada - vodní aktivity jako plavání, vodní lyžování, windsurfing, plachtění nebo výlety na lodi.
 3. Bobová dráha Lipno - adrenalinová zábava na bobové dráze, která je vhodná pro děti i dospělé.
 4. Lipno Bikepark - sjezdové tratě pro milovníky horských kol.
 5. Lanový park Lipno - lanový park s různými obtížnostmi, vhodný pro děti i dospělé.
 6. Aquaworld Lipno - krytý vodní park, který nabízí zábavu pro celou rodinu, bez ohledu na počasí.
 7. Lipno nad Vltavou - promenáda - procházka po nábřeží Lipenského jezera, která nabízí krásné výhledy a odpočinkové zóny.
 8. Výletní lodě po Lipenském jezeře - užijte si krásy Lipna z paluby výletní lodě.
 9. Rybaření - Lipenská přehrada je rájem pro rybáře, kteří zde mohou lovit kapry, štiky a další druhy ryb.
 10. Skiareál Lipno - Kramolín - lyžování a snowboarding v zimních měsících na dobře upravených sjezdovkách.
 11. Hřiště pro děti - různá hřiště a dětské parky roztroušené po celém Lipně.
 12. Zimní bruslení - v zimních měsících lze na zamrzlém Lipenském jezeře bruslit přímo pod širým nebem.
 13. Cyklistika a in-line stezky - využijte rozlehlou síť cyklostezek a in-line tras kolem jezera.
 14. Adrenalinové centrum Lipno Point - nabídka adrenalinových aktivit, včetně lezecké stěny nebo trampolín.
 15. Výlety do okolí - návštěva historických měst jako je Český Krumlov, Rožmberk nad Vltavou nebo klášter Vyšší Brod.

Každá z těchto aktivit poskytuje jedinečný zážitek a způsob, jak prozkoumat Lipno a jeho okolí, ať už hledáte dobrodružství, relaxaci nebo kulturní obohacení.

Váš e-mail je u nás v bezpečí.
Kvalita
Místo
Cena
Služby
3.5 Vaše skóre